Kreditní systém pro snadnou platbu SSL certifikátů

(18. 6. 2015) Pokračujeme v plnění přání našich zákazníků a po nedávném uvedení API umožňujeme automaticky platit certifikáty nabitým kreditem. Se zapnutým kreditním účtem a dostatečným kreditem nemusíte každou objednávku SSL certifikátu platit zvlášť. Kreditní systém se o vše postará automaticky.

SSLmarket kreditní systém

Kreditní systém ulehčuje objednávání certifikátů

Po přihlášení na SSLmarket účet naleznete v levém menu novou položku Kreditní účet. Je k dispozici všem zákazníkům, podmínkou je pouze aktivace v zákaznickém účtu.

Zůstatek můžete nabíjet jak převodem na náš účet (váš unikátní variabilní symbol vidíte po přihlášení), tak platební kartou on-line. Kreditní systém vás upozorní i na nízkou hladinu kreditu; limit si můžete nastavit dle libosti. Pokud by pro vaši objednávku byla hladina kreditu nedostačující, budete systémem upozorněni.

K dispozici jsou kompletní přehledy

Na kreditním účtu jsou k dispozici přehledy čerpaných certifikátů, čerpání kreditu a též přehled účetních transakcí za dané období. Budete mít tedy naprostý přehled o tom, za co byl vynaložen váš kredit. Účetní pohyby zachycují změny a zůstatky na kreditním účtu z pohledu účetnictví.

S kreditem a API je objednávání plně automatické

Zákazníci využívající API a kreditní systém mohou profitovat z maximálního zjednodušení a urychlení procesu vystavení SSL certifikátu. Pro jeho zařízení nemusí SSLmarket ani navštívit. Stačí přes API poslat objednávku, která se automaticky zaplatí kreditem a jen počkat na e-mail od SSLmarketu s novým certifikátem.

Více informací a nápověda

Více informací ke kreditnímu systému naleznete na stránce věnované kreditnímu systému na našem webu, případně v Magazínu SSLmarket v článku Nový kreditní systém pro snadnou správu plateb.

V případě potřeby se jako obvykle neváhejte obrátit na zákaznickou podporu SSLmarket.