Novinky v administraci SSL certifikátů

(Brno, 12. 3. 2013) Představujeme novinky v administraci SSL certifikátů SSLmarket. Nyní můžete využít nový a moderní způsob platby chytrým telefonem pomocí QR platby. Dále jsme umožnili stažení výzvy k úhradě v PDF formátu a rozšířili administraci o samostatnou sekci Seznam plateb.

Ulehčete si placení výzev s QR platbami

SSLmarket umožňuje jako jeden z prvních obchodů v České Republice zaplatit objednávku chytrým telefonem s využitím QR platby.

Platba QR kódem
V centru administrace SSL certifikátu naleznete v detailu objednávky QR kód, který můžete vyfotit svým chytrým telefonem a potvrdit zadání platby v aplikaci své banky. Jedná se o revoluční zjednodušení platebního příkazu. Nyní již nyní nemusíte přepisovat platební detaily při zadání příkazu bance a nemůžete v údajích udělat chybu.

Výzvy k úhradě ve formátu PDF

V detailu objednávky vašeho certifikátu si nyní můžete stáhnout výzvu k úhradě ve formátu PDF. Tato možnost se hodí vždy, když si chcete výzvu zobrazit či vytisknout a nemáte přístup ke svému e-mailu. Výzvy k úhradě stále zasíláme po vložení objednávky na fakturační e-mail, který jste uvedli v objednávce.

Nová sekce Seznam plateb

Administraci SSL certifikátů jsme rozšířili o novou sekci Seznam plateb, ve které naleznete detaily o všech vašich platbách. Můžete si najít již provedené transakce, stejně jako aktuální nezaplacené objednávky.

Věříme, že tyto nové funkce zvýší uživatelský komfort při používání zákaznického účtu SSLmarket.