PayPal v SSLmarketu - moderní alternativa online plateb

(11. 11. 2013) Více než 230 milionů zákazníků ve 193 zemích světa důvěřuje bezpečným platbám přes platební systém PayPal. Také Vy máte v SSLmarketu nyní možnost uhradit částku za certifikát rychle a bezpečně. Platba přes PayPal doplňuje v SSLmarketu další platební možnosti, tj. platbu bankovním převodem a kreditní kartou.

Váš nákup u nás může být ještě pohodlnější

Výhodou nákupu na internetu přes PayPal je to, že si jednoduše objednáte, zaplatíte a hotovo – vše během několika vteřin. K tomu všemu máte jistotu, že jsou vaše bankovní údaje v bezpečí, protože je do systému zadáváte pouze při registraci konta. Vaše platba za SSL certifikát je u nás hned připsána, takže odpadá nutnost čekat na příchozí platbu uskutečněnou bankovním převodem. Navíc můžete pohodlně zaplatit i přes mobilní telefon či tablet.

PayPal logo

Bezpečná platba na internetu? Jednodušeji to již nelze!

Konto u PayPalu je pouze virtuální. Přesuny peněz jsou identifikovány emailovými adresami. To znamená, že nemusíte mít žádné číslo účtu. Zákazník PayPalu tak může objednávat a platit v těch zemích světa, které tento platební systém podporují.
Více informací k platebnímu systému PayPal naleznete na www.paypal.cz.

.