Vyhrajte zabezpečení www stránek na 3 roky

(Brno, 12. 11. 2012) Na podzim jsme pro vás připravili skvělou možnost vyhrát zabezpečení webových stránek plně důvěryhodným SSL certifikátem. Stačí vyplnit pár jednoduchých otázek.

Soutěž o důvěryhodný certifikát RapidSSL

Vyhrát můžete certifikát RapidSSL, který chrání citlivé a osobní údaje, zvýšuje důvěryhodnost vašich stránek a zaručí bezpečný přenos dat. Plně důvěryhodné SSL certifikáty RapidSSL jsou vystavovány velmi rychle díky jednoduché doménové validaci (DV). Váš web tak zabezpečíte pohodlně za pár minut.

Dárek pro všechny soutěžící

Všichni přihlášení od nás získávají automaticky malý dárek.

Soutěžte ZDE

Certifikační autorita RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL je osvědčeným lídrem v oblasti cenově dostupných SSL certifikátů. RapidSSL vlastní a provozuje společnost GeoTrust, ale na trhu vystupuje jako samostatná značka, která se zaměřuje na jednodušší typy certifikátů.

Společnost ZONER software, a.s. je dlouhodobě největším zprostředkovatelem SSL certifikátů THAWTE, Symantec (dříve VeriSign), GeoTrust a RapidSSL v České a Slovenské republice. Zákazníkům nabízíme bezplatný kompletní servis od objednání, technickou podporu, komunikace v českém jazyce, až po získání certifikátu za výhodnější ceny. O všechny objednávky a dotazy zákazníků se stará certifikovaná zákaznická podpora, která je připravena poradit s jakýmkoli dotazem z oblasti SSL.


Kompletní podmínky akce najdete na www.SSLmarket.cz/soutez.