Extended Validation certifikáty (EV)

EV certifikáty nabízejí nejvyšší možné uživatelské zabezpečení www stránek. Koncový uživatel je o zabezpečení a přítomnosti EV SSL certifikátu informován v prohlížeči ikonou zámečku a především výraznou zelenou barvou adresního řádku s informací o organizaci, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

Zobrazení EV certifikát v prohlížeči

Použitím EV SSL certifikátu každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty. EV certifikáty nachází využití v bankovním a finančním sektoru a uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Volbou pro EV SSL certifikát nikdy nemůžete být zklamáni.

Nejprodávanější EV certifikát - GeoTrust True BusinessID EV

Nejlevnější "zelený" EV SSL certifikát z naší nabídky, který webovým projektům dodá prestiž, nejvyšší možnou důvěryhodnost a samozřejmě také vysoké zabezpečení přenášených dat.

Již od 5 245 Kč

Pokračovat...

Přehled nabízených EV SSL certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
GeoTrust True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti GeoTrust s rozšířeným ověřením (EV). Díky zabezpečení webových projektů EV certifikátem GeoTrust se zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele.
EV SSL certifikát lze doporučit pro všechny důležité webové projekty. Své místo nachází samozřejmě v bankovním a finančním sektoru, ale také v komerčních webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení. SSL certifikát je také vhodný pro zabezpečení serverových produktů od společnosti Microsoft, například serveru Microsoft Exchange.

Thawte Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti Thawte. Zabezpečení projektů EV certifikátem zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, který je ověřen podle nejpřísnějších standardů.
SSL certifikát nachází využití u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti, typicky v bankovním a finančním sektoru a ve webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení.

Symantec Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikační autority Symantec každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát společnosti Symantec nabízí v současnosti nejvyšší možné zabezpečení datového přenosu. Minimální 128-bitová hloubka šifrování i u starších webových prohlížečů a operačních systémů, s rozšířenou validací (EV), nabízí daleko vyšší stupeň zabezpečení než běžné SSL certifikáty. SSL certifikát nachází využití v projektech, kde je vyžadována garance min. 128 bitového šifrování ve všech typech prohlížečů.

Ceny uvedené bez DPH.