Správa certifikátů v rozhraní End User Portal

Rozhraní End User Portal slouží pro zobrazení informací o certifikátu a provedení základních úkonů s certifikátem.

Certifikát je možné si z portálu stáhnout v několika formátech včetně potřebných Intermediate certifikátů a certifikát můžete nechat zdarma přegenerovat. Přegenerování se provádí zejména při problémech s privátním klíčem, například když dojde k jeho smazání, nebo s ním nelze certifikát spárovat.

Rozhraní End User Portal se liší podle autority, která váš certifikát vydala. Certifikáty Symantec nabízí exkluzivní funkce jako ochrana proti malwaru (Web Site Malware Scan), zobrazení pečetě Norton ve vyhledávačích (Seal-in-Search) a bezpečností posouzení vašeho webu (Vulnerability Assessment). Připravili jsme proto dva návody pro práci s End User Portal a informace o těchto nadstardardních funkcích získáte v návodu pro rozhraní Symantec End User Portal.

Certifikační autorita Symantec

Certifikáty Symantec nabízejí i nadstandardní funkce, které jiné autority nenabízejí. Souhrnně se nazývají Norton Secured Seal Services a v portálu je možné nastavit funkce Search-In Seal (zobrazení pečetě Norton ve vyhledávačích), Vulnerability Assessment (Posouzení zranitelnosti) a Malware Scan (ochrana proti škodlivému kódu). S certifikáty Symantec získáte krom SSL certifikátu i bezpečnostní analýzu webu a ochranu proti umístění škodlivého kódu útočníky. Zobrazení znaku Norton u zabezpečeného webu ve výsledcích vyhledávání pomůže získat více návštěvníků a zvýší obraty zabezpečených internetových obchodů.

Podrobný návod jak používat rozhraní Symantec End User Portal najdete v přiloženém dokumentu PDF.

Certifikační autority Thawte, Geotrust a RapidSSL

Ostatní certifikační autority nenabízí nadstandardní funkce k SSL certifikátům, v jejich End User Portal rozhraní však můžete provést základní úkony s certifikáty. Můžete zobrazit informace o certifikátu, můžete ho přegenerovat nebo zrušit.

Podrobný návod jak používat rozhraní End User Portal najdete v přiloženém dokumentu PDF.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s výběrem certifikátu a jakýmkoliv dotazem.