O SSLmarket a ZONER software, a.s.

ZONER software je průkopníkem SSL/TLS certifikátů na českém trhu. Nabízí důvěryhodné SSL/TLS certifikáty už od roku 2005 a byl jednou z prvních firem nabízejících digitální certifikáty na českém trhu. ZONER zprostředkoval i vydání prvního EV (Extended Validation) SSL/TLS certifikátu v ČR.

V odvětví PKI a SSL/TLS certifikátů jsme zúročili roky zkušenosti s vlastní certifikační autoritou CA Czechia, která fungovala do roku 2011.

Nabídka SSL/TLS certifikátů od ZONERu byla vždy zaměřena jen na ty nejkvalitnější produkty. V Česku se největší oblibě těší certifikační autorita Thawte. V naší nabídce naleznete i ostatní certifikáty od Symantec/DigiCert - největší certifikační autority na světě.

Certified Partner Platinum Elite

Partnerství se Symantec/DigiCert

Společnost Symantec (dnes už součástí DigiCert) nám udělila titul Certified Partner Platinum Elite. Toto ocenění jsme získali na základě dlouholeté obchodní spolupráce a vysoké kvality služeb. Pro zákazníky je zárukou, že certifikáty nejen prodáváme, ale že jim dodáváme přidanou hodnotu a poskytujeme zákaznickou podporu na vysoké úrovni.

Všichni pracovníci SSLmarketu mají certifikaci Sales Expert Plus. Jsou plně způsobilí vám s výběrem certifikátů správně poradit a technická podpora vám pomůže s jejich nasazením.

Naše cíle

Našim cílem je dobře a jednoduše zabezpečený web. Z nasazení SSL/TLS certifikátu na svou webovou prezentaci by si měl jeho majitel odnést pozitivní zkušenost.

Snažíme se získání SSL/TLS certifikátu zjednodušit tak, aby to zvládl každý. Provozovatel webu by měl rozumět tomu, jak certifikát a šifrování funguje, ale neměl by být nepříjemně zavalen složitými informacemi.

Uvědomujeme si, že SSL/TLS certifikát je pouze nástroj a jeho správné využití je dalším úkolem na cestě k bezpečnému webu. Našim zákazníkům a veřejnosti přinášíme aktuální návody a postupy k dostatečnému zabezpečení jejich serverů, avšak nikoliv za cenu utrpení u technických norem.

Cíle SSLmarketu

Jsme rádi za zpětnou vazbu

Naše služby musí zákazníkům především vyhovovat a musí s nimi být spokojeni. Snažíme se proto neustále inovovat a zjednodušovat proces zabezpečení vašich internetových projektů.

Budeme rádi za váš názor, který nám můžete poslat prostřednictvím našich kontaktů a sociálních sítí.

Ing. Jindřich Zechmeister ředitel oddělení IT security a vedoucí SSLmarket