O SSLmarket a ZONER software, a.s.

ZONER software je průkopníkem certifikátů na českém trhu

ZONER software nabízí důvěryhodné SSL certifikáty už od roku 2005 a byl jednou z prvních firem nabízejících je na českém trhu. Na něm jsme i zprostředkovali vydání prvního EV (Extended Validation) SSL certifikátu v ČR.

V odvětví PKI a SSL certifikátů jsme zúročili zkušenosti s vlastní certifikační autoritou CA Czechia, která fungovala do roku 2011.

Nabídka SSL certifikátů od ZONERu byla vždy zaměřena jen na ty nejkvalitnější produkty. V Česku se největší oblibě těší certifikační autorita Thawte. V naší nabídce naleznete i ostatní certifikáty od Symantec - největší certifikační autority na světě.

Symantec Website Security Platinum partner

Partnerství se Symantec

Společnost Symantec nám udělila titul Website Security Platinum Partner. Toto ocenění jsme získali na základě dlouholeté obchodní spolupráce a vysoké kvality služeb. Pro zákazníky je zárukou, že certifikáty nejen prodáváme, ale že jim dodáváme přidanou hodnotu a poskytujeme zákaznickou podporu na vysoké úrovni.

Všichni pracovníci SSLmarketu mají certifikaci Symantec Sales Expert Plus. Jsou plně způsobilí vám s výběrem certifikátů správně poradit a technická podpora vám pomůže s jejich nasazením.

Naše cíle

Našim cílem je dobře a jednoduše zabezpečený web. Z nasazení SSL certifikátu na svou webovou prezentaci by si měl jeho majitel odnést kladný dojem.

Snažíme se získání SSL certifikátu zjednodušit tak, aby to zvládl každý. Provozovatel webu by měl rozumět tomu, jak certifikát a šifrování funguje, ale neměl by být nepříjemně zavalen složitými informacemi.

Uvědomujeme si, že SSL certifikát je pouze nástroj a jeho správné využití je dalším úkolem na cestě k bezpečnému webu. Našim zákazníkům a veřejnosti přinášíme aktuální návody a postupy k dostatečnému zabezpečení jejich serverů, avšak nikoliv za cenu utrpení u technických norem.

Jsme rádi za zpětnou vazbu

Naše služby musí zákazníkům především vyhovovat a musí s nimi být spokojeni. Snažíme se proto neustále inovovat a zjednodušovat proces zabezpečení vašich internetových projektů.

Budeme rádi za váš názor, který nám můžete poslat prostřednictvím našich kontaktů a sociálních sítí.

Ing. Jindřich Zechmeister, vedoucí projektu SSLmarket