O SSLmarketu

Poskytujeme komplexní řešení pro zabezpečení vašich dat

SSLmarket je součástí společnosti ZONER software, a.s., největšího vydavatele SSL/TLS certifikátů v ČR a střední Evropě. SSL/TLS certifikáty nabízíme už od roku 2005. To ale není vše, čím se můžeme pochlubit. Nedávno jsme nabídku rozšířili o certifikáty pro podepisování dokumentů a osobní certifikáty S/MIME. Naším cílem je poskytovat zákazníkům komplexní řešení v oblasti zabezpečení elektronické komunikace.

Jednička ve střední Evropě.

Know-how našeho úspěchu

Uživatelská srozumitelnost

Klient by měl rozumět tomu, jak certifikát a šifrování funguje, ale neměl by být zbytečně zahlcen moc podrobnými informacemi, které vlastně ani vědět nepotřebuje.

Kvalifikovaná podpora

Všichni pracovníci SSLmarketu mají certifikaci Sales Expert Plus. Jsou plně způsobilí vám s výběrem certifikátů správně poradit a pomoci s jejich nasazením.

Spolehlivost partnerských CA

Vždy jsme se zaměřovali jen na ty nejkvalitnější produkty. V naší nabídce naleznete oblíbené certifikáty Thawte i ostatní od DigiCertu - největší certifikační autority na světě.


Jsme hrdým partnerem největší certifikační autority na světě

Společnost DigiCert nám udělila titul Certified Partner Platinum Elite. Toto ocenění jsme získali na základě dlouholeté obchodní spolupráce a zároveň vysokého standardu u poskytovaných služeb. Pro zákazníky je zárukou, že certifikáty nejen prodáváme, ale že jim dodáváme přidanou hodnotu a poskytujeme zákaznickou podporu na vysoké úrovni.

Jsme Platinum Elite partner DigiCertu

Digicert nás chválí

Digicert nás chválí

"ZONER Software je jedním z našich špičkových partnerů, který v letošním roce dosáhl obratu více než 1 milion dolarů. Jsme rádi, že je můžeme jmenovat jako jednoho z našich vítězů Million Dollar Club Awards."

Philip Antoniadis, viceprezident pro celosvětové prodeje společnosti DigiCert


Jsme držitelem významných ocenění

Potvrzením naší dobře odváděné práce je získání několika významných ocenění. Nejcennějším úspěchem je ocenění Partner of the Year 2019, kterou DigiCert uděluje nejlepšímu partnerovi ze všech. Naše úspěchy dále podtrhuje cena s názvem Million Dollar Award, kterou jsme opakovaně získali na základě našeho obratu.

Kompletní přehled našich úspěchů najdete na stránce Úspěchy a ocenění SSLmarketu.

DigiCert Partner of the year 2019

Naši zákazníci

Naši zákazníci

Společnost ZONER software zajišťuje SSL certifikáty již mnoho let pro významné české společnosti, banky, veřejnou správu, e-shopy.

Staňte se dalším spokojeným klientem!


Potřebujete poradit s výběrem?

Využijte našeho průvodce výběrem SSL/TLS certifikátu.

Průvodce vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího certifikátu pro váš projekt.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s výběrem certifikátu a jakýmkoliv dotazem. Při řešení zákaznických požadavků nerozlišujeme velikost klienta, každý klient si zaslouží naši plnou podporu.


Za zpětnou vazbu budeme rádi

Váš názor nás zajímá. Jenom díky vám můžeme inovovat a zjednodušovat proces zabezpečení vašich internetových projektů. Budeme rádi, pokud nám napíšete, ať už se Vám něco nezdá, nelíbí, nejste s něčím spokojeni, nebo jsme vás naopak něčím milým překvapili. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našich kontaktů a sociálních sítí.