RapidSSL Wildcard

Cenově nejdostupnější hvězdičkový SSL certifikát, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény od společnosti RapidSSL. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

 • Vystavení během několika minut
 • Zabezpečuje všechny subdomény
 • Zabezpečuje i hlavní doménu
 • Důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • Bezplatné přegenerování certifikátu
 • Platnost 1-3 roky
 • Peněžní záruka $10.000
 • RapidSSL Site Seal pečeť
 • Zákaznická podpora v češtině
Objednat

Doporučené použití certifikátu

SSL certifikát doporučujeme využít na zabezpečení mnoha subdomén na jednom či více serverech v případě, kdy není kladen požadavek na vyšší důvěryhodnost díky jednoduché doménové validaci.

Ceník RapidSSL Wildcard certifikátu

1 rok 2 roky 3 roky Objednat
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetříte
3 790 Kč
3 790 Kč / $249 / -1422.1%
6 590 Kč
3 295 Kč / $449 / -1367.7%
9 490 Kč
3 163 Kč / $649 / -1362.2%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetříte
3 790 Kč
3 790 Kč / $249 / -1422.1%
6 590 Kč
3 295 Kč / $449 / -1367.7%
9 490 Kč
3 163 Kč / $649 / -1362.2%

Ceny uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora více domén (SAN/UC)
 • Ověření a doba vystavení
 • Platnost a obnova

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti. V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http. Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu RapidSSL v adresním řádku prohlížeče
Detail certifikátu RapidSSL v prohlížeči

Počet zabezpečených domén

SSL certifikát zabezpečuje všechny subdomény hlavní domény uvedené v certifikátu. Hlavní doménu nelze v průběhu platnosti změnit a v certifikátu je doména uvedena ve hvězdičkovém tvaru *.nazev-domeny.cz.

Alternativní jména
Certifikát po vystavení obsahuje dva alternativní názvy předmětu: *.nazev-domeny.cz a nazev-domeny.cz

Certifikát je kromě všech subdomén platný i pro hlavní doménu 2. řádu. Do certifikátu není možné přidat jiné alternativní názvy.

Potřebujete SAN/UC certifikát pro server MS Exchange?

Využíváte ve firmě MS Exchange 2010 nebo Office Communications Server? Ideálním řešením zabezpečení je SSL certifikát podporující více doménových jmen.

Již od 2 990

Více info...

Způsob ověření certifikátu

Proces vystavení SSL certifikátu spočívá v zaslání e-mailové zprávy na předem vybraný e-mail domény ze žádosti o SSL certifikát (admin, administrator, hostmaster, webmaster, postmaster), popřípadě na e-mailovou adresu majitele domény (čerpá se z údajů registrů domén, v případě domény CZ z registru sdružení CZ.NIC). V obdržené e-mailové zprávě stačí pouze odsouhlasit veškeré údaje o žádaném SSL certifikátu a proces ověření je dokončen s následným vystavením SSL certifikátu, který je zaslán na technický kontakt žadatele.

Doba vystavení certifikátu

V případě vložení správného CSR souboru do objednávky a provedení platby je vystavení SSL certifikátu provedeno automaticky během několika minut.

Upozornění: Před vystavením může výjimečně dojít ke zpoždění, které je nejčastěji způsobeno jedním z těchto důvodů:

 • autorita z bezpečnostních důvodů náhodně provádí kontrolu ověřovaných certifikátů, což může pozdržet vystavení DV certifikátu do doby provedení kontroly pracovníkem autority.
 • doména, pro kterou je certifikát objednán, obsahuje zakázané slovo (např. bank) nebo slovní spojení, případně název chráněný trademarkem (např. Facebook, názvy velkých firem a korporací). V tomto případě může autorita provést dodatečné ověření žadatele, nebo odmítnou objednávku certifikátu.
 • nelze automaticky zjistit e-mail vlastníka domény, který slouží pro zaslání ověřovacího e-mailu autority

V případě, že certifikát nebude vystaven v uvedené standardní době, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která vám pomůže problém vyřešit.

Platnost certifikátu

SSL certifikát je platný od data, kdy je dokončeno jeho ověření a certifikát je vystaven. Od tohoto data se počítá platnost na daný počet let, která byla zvolena v objednávce SSL certifikátu.

Přegenerování certifikátu (tzv. reissue)

Podle potřeby je možné si nechat certifikát kdykoliv ZDARMA přegenerovat (např. z důvodu smazání privátního klíče). Pro úspěšné přegenerování je nutné dodat nový CSR soubor, který obsahuje totožné údaje jako v původní objednávce.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájit 90 dnů před koncem jeho platnosti. Není nutné se obávat ztráty zbývající doby, po kterou by byl certifikát ještě platný. Obnovenému certifikátu bude toto období přičteno, navíc se nevyužité dny zaokrouhlují na celé měsíce nahoru. Přičtení zbývající doby je možné pouze při objednání obnovy SSL certifikátu a uhrazení min. 17 dnů před expirací.

Zobrazení pečetě certifikátu

Informace o bezpečnosti na www stránkách je možné podpořit zobrazením pečetě, která je generovaná certifikační autoritou RapidSSL. Jedná se o dynamický obrázek, podle kterého uživatel ihned pozná, že stránky jsou zabezpečené SSL certifikátem. Kliknutím na pečeť lze ověřit veškeré informace o certifikační autoritě a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrat jednu ze tří grafických variant pečetě. Využití pečetě na webových stránkách velmi doporučujeme!

Pečeť RapidSSL

Kompletní přehled SSL certifikátů RapidSSL v naší nabídce

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena RapidSSL Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
RapidSSL 349 Kč $59 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail
RapidSSL Wildcard 3 163 Kč $249 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail