Máte stále web bez SSL certifikátu?

  • Údaje vašich návštěvníků může kdokoliv ukrást a zneužít
  • Google vás neupřednostní ve vyhledávání
  • Váš web má nižší důvěryhodnost

Je správný čas zabezpečit CZ domény SSL certifikátem!

Chci běžný SSL certifikát

Běžný SSL certifikát od 349 Kč

Chci stránky se zeleným adresním řádkem

Prestižní EV SSL certifikát od 5 245 Kč

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH

Ochrana proti krádeži a sběru dat

SSL certifikát zabrání odposlouchávání komunikace mezi vaši webovou stránkou a prohlížečem návštěvníka. Nesbíráte žádné citlivé údaje? I běžné osobní údaje jako je e-mailová adresa, jméno a bydliště je pro hackera cenná kořist. Zaspamovaná e-mailová schránka je drobnost. Vykradené účty jsou větší problém. Pokud budete mít nasazen SSL certifikát, budete jako provozovatel webu do určité míry chráněn. Chcete mít bezpečný web? Obraťte se na profesionální podporu největšího prodejce SSL certifikátů v České republice - SSLmarket.cz.


Lepší pozice ve vyhledávání Google

Chcete vylepšit svou pozici ve vyhledávači? Investovali jste nemalé prostředky do SEO? Nyní se může stát, že se před vás dostane web pouze díky SSL certifikátu a vy tak ztratíte klíčové pozice. Certifikát vám nyní kromě bezpečnosti zajistí i zvýhodnění v hodnocení Googlu, který weby se SSL certifikáty preferuje.

Přímo vyjádření Googlu si můžete přečíst zde: HTTPS as a ranking signal


Důvěryhodnost webu

Výzkum největší světové firmy Symantec dokázal, že 60 % návštěvníků internetu považuje stránku se zeleným adresním řádkem za bezpečnější. Zákazníci mají tento symbol spojený s jistotou a bezpečím. Ochotněji vám mohou poskytnout osobní údaje jako je jméno, bydliště, případně číslo účtu a vy tak získáte dalšího odběratele novinek či zákazníka. Zelený adresní řádek získáte díky EV SSL certifikátu od SSLmarket.cz.

"I my jsme zabezpečili SSLmarket EV SSL certifikátem se zeleným adresním řádkem. Od té doby se nám snížila míra opuštění u nových návštěvníků našeho webu, prodloužil se čas na stránce a zvýšil se i konverzní poměr."
- Marek Machač, SSLmarket.cz
Chci běžný SSL certifikát

Běžný SSL certifikát od 349 Kč

Chci stránky se zeleným adresním řádkem

Prestižní EV SSL certifikát od 5 245 Kč