Seznamte se s novými Secure Site certifikáty

13. 1. 2020 | Jindřich Zechmeister

Certifikáty Secure Site byly vždy nejprestižnějším zabezpečením určeným pro klienty s nejvyššími nároky. Po akvizici CA Symantec přešly i Secure Site certifikáty pod DigiCert, největší CA na světě, a zůstávají lídrem mezi SSL/TLS certifikáty. U nás můžete zakoupit právě tyto nové Secure Site certifikáty z nejmodernější PKI platformy na světě.

Secure Site nyní přináší ještě více výhod

S nejlepšími SSL/TLS certifikáty na trhu nyní získáte ještě více. DigiCert využívá Secure Site produkty pro uvedení inovací na trh. S touto řadou certifikátů máte jistotu, že získáte technologicky nejpokročilejší certifikát a nejlepší servis. Tím výhody Secure Site certifikátu nekončí!

Klíčové výhody certifikátů Secure Site:

  • Prioritní ověření firmy a podpora pro nejrychlejší vydání certifikátu
  • Nejvyšší finanční garance ze všech certifikátů
  • Doplňková malwarová kontrola vašeho webu
  • Pečeť Norton Secured je nejznámější symbol bezpečnosti na internetu
  • Samozřejmostí je i podpora ECC
  • Neomezená serverová licence, neomezený počet reissue
  • Neomezené kombinování SANů

Nyní se pojďme podívat na jednotlivé výhody podrobněji.

Prioritní ověření a podpora

Certifikáty Secure Site jsou ze strany CA zpracovávány prioritně, tedy v předstihu před ostatními. Autorita samozřejmě pracuje s uloženým ověřením společnosti, které u OV certifikátů trvá 26 měsíců a u EV certifikátů až 13; po tuto dobu není třeba ho pokaždé opakovat. U Secure Site certifikátů máte jistotu, že je získáte v nejkratším možném čase.

Nejvyšší finanční garance pro majitele certifikátů

Finanční garance se u certifikátů váže na možné škody způsobené prolomením zabezpečení certifikátu. Certifikáty Secure Site mají nejvyšší finanční garanci (Netsure Protection Warranty) ze všech - dosahuje až 2 milionů dolarů. Naštěstí se běžně neuplatňuje, protože k prolomení nedochází; máte však jistotu, že si certifikační autorita za certifikátem stojí a zároveň vás i vaše zákazníky chrání. Přesné znění podmínek garance najdete zde.

Pečeť Norton Secured a pečeť DigiCert

Symbol, který používá pečeť Norton Secured, je prokazatelně nejznámější symbol zabezpečení na internetu*. Výzkum ukázal, že téměř 90 % uživatelů rozpozná, že stránka nesoucí pečeť Norton Secured je pro ně bezpečná. Symbol je každý den zobrazen více než miliardkrát a používá ho více než 100 000 webů ve 170 zemích světa. Přidejte se k nim také. S nasazením pečetě na web vám pomůžeme.

Pečeť Norton Secured

Kromě výše zmíněné pečetě můžete na váš web umístit i pečeť DigiCert. Nebo dokonce obě pečetě zvýrazňující zabezpečení webu nejlepším certifikátem.

Malwarová kontrola webu

Spolu se Secure Site certifikátem získáte možnost kontroly vašeho webu a ochranu proti malware. Kontrola probíhá přes nástroj VirusTotal, který sdružuje více než 70 antivirů. Tato kontrola vám pomáhá odhalit případnou nákazu webu, která by mohla poškodit jeho návštěvníky a zničit váš online byznys. O odkaz pro kontrolu vašeho webu požádejte naši podporu po vydání certifikátu.

Maximální flexibilita použití

Při nasazení a použití Secure Site certifikátu vás nemůže nic překvapit. Pokud by se instalace nepodařila, nebo byste ztratili privátní klíč, nic se neděje; můžete využít neomezený počet reissue. Certifikát si můžete nechat vystavit s RSA nebo ECC klíči - rovněž nejste nijak omezeni.

Potřebujete certifikát používat na více serverech (cloud, CDN, cluster)? Není problém, můžete. Certifikát můžete používat neomezeně a nemusíte řešit žádné serverové licence.

Flexibilní SANy vás již neomezují

Poslední bod v seznamu výhod znamená, že v certifikátech můžete volně kombinovat všechny druhy SANů a váš výběr již není omezen na samostatné Wildcard produkty, které zase neumožňují použití běžných FQDN SANů. Je tedy na vás, zdali využijete až 250 doménových jmen navíc a jak je nakombinujete. Cenu jednotlivých typů SANů najdete v detailu daného certifikátu a v naší objednávce. Samozřejmostí je pozdější přidávání SANů, které jsou pro vás výhodně zpoplatněny dle zbývající platnosti.

S novými univerzálními SANy vás seznámíme již brzy v samostatném článku.

* Zdroj: How you benefit from the Norton Secured™ seal


Ing. Jindřich Zechmeister
Specialista pro bezpečnostní SSL certifikáty
Certifikovaný Symantec Sales Expert Plus
e-mail: jindrich.zechmeister(at)zoner.cz