Secure Site Pro Wildcard Objednat

Secure Site Pro Wildcard je prestižní hvězdičkový certifikát s podporou ECC šifrování. Šetří náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátů i čas na instalaci a správu. Do tohoto certifikátu můžete přidat i další domény jako SANy. Certifikát vám přináší všechny prémiové funkce Secure Site Pro certifikátů.

Důvěryhodný díky názvu organizace v certifikátu OV - Ověření organizace
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANů
2d doba vystavení
100% důvěryhodnost
 • Cenaod 103 000 Kč
 • Platnost1 rok
 • Zabezpečení doména včetně www
 • Důvěryhodnost všechny počítače a mobily
 • Algoritmus veřejného klíče RSA i ECC, PQC
 • Symetrické šifrování256 bitů
 • Délka veřejného klíče2.048 (3.072/4.096) bitů
 • Kořenová CADigiCert Global Root
 • Garance vrácení peněz30 dní
 • Přegenerování certifikátuzdarma
 • Možnost přidání více doménANO
 • Peněžní záruka$2.000.000

Doporučené použití certifikátu

SSL/TLS certifikát doporučujeme využívat v případě požadavku na nejvyšší stupeň zabezpečení, kdy nestačí běžně využívané prostředky a běžné algoritmy. S tímto certifikátem můžete využít postkvantovou kryptografii.
Potřebujete-li kromě vysoké úrovně zabezpečení uživatelům poskytovat i možnost snadné autentizace, pak doporučujeme využít spíše certifikát Secure Site EV (Extended Validation).

Prémiové funkce Secure Site certifikátu

S certifikátem Secure Site získáte nejrychlejší ověření společnosti díky prioritní podpoře. S každým Secure Site certifikátem také získáváte antimalwarovou kontrolu vašeho webu.

S každým Secure Site certifikátem pro své stránky získáte pečeť Smart Seal - nejznámější symbol zabezpečení na internetu. Výzkum ukázal, že téměř 90 % uživatelů rozpozná, že stránka nesoucí pečeť Smart Seal je pro ně bezpečná. Symbol je každý den zobrazen více než miliardkrát a používá ho více než 100 000 webů ve 170 zemích světa. Přidejte se k nim také. S nasazením pečetě na web vám rádi pomůžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktů vám umožňují využít monitoring Certificate Transparency logů pro vaši vyšší bezpečnost. Pokud by někdo vydal certifikát určený pro vaši doménu, hned se to dozvíte. Pro verze již nyní umožňují využít postkvantovou kryptografii od DigiCertu.

Ceník Secure Site Pro Wildcard certifikátu

Secure Site Pro Wildcard certifikát podporuje kromě RSA klíčů i ECC klíče. Můžete tak využít algoritmy používající eliptické křivky. Certifikát umožňuje využít i postkvantovou kryptografii (PQC) od DigiCertu, která RSA i ECC je v budoucnu nahradí.

Jednoletý

112 700 Kč
 • Prestižní pečet CA k certifikátu ZDARMA
 •  

Rozšíření

+ 1x doména (FQDN): 18 000 Kč

+ 1x Wildcard: 104 000 Kč

Objednat

Objednávka na více let

Při objednání na více let ušetříte! Certifikát můžete objednat až na 3 roky. Každý rok dostanete navazující jednoletý certifikát.

 • Ušetříte čas. Jedna objednávka a platba = méně administrativy.
 • Čím delší platnost objednávky, tím vyšší úspora díky snižující se roční ceně.
 • Navazující jednoletý certifikát dostanete automaticky a včas, jen ho vyměníte.
Zjistit více

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti.

V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http.

Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Symantec Secure Site Pro Wildcard v adresním řádku prohlížeče

FAQ - nejčastější dotazy

Wildcard certifikát zabezpečí všechny subdomény na místě hvězdičky. Typicky se pomocí Wildcardu zabezpečují subdomény 3. řádu. Například certifikát pro *.zoner.com zabezpečí subdomény mail.zoner.com, posta.zoner.com a další.

Pokud je Wildcard certifikát vystaven ve tvaru 3L domény *.zoner.com, tak zabezpečuje zároveň i 2L doménu zoner.com. V případě hvězdičky na doméně nižšího řádu to platí rovněž a hlavní doména bude v certifikátu.
Pro Wildcard certifikát se CSR tvoří pro doménu včetně uvedení hvězdičky, tedy například *.zoner.com. Hvězdička zastupuje místo budoucích subdomén, kterých může být neomezený počet..

CSR můžete vytvořit přímo v objednávce SSLmarketu, takže si můžete ušetřit práci. CSR je vytvořeno tak, aby bylo správně k dané objednávce.
Ano, do tohoto certifikátu můžete přidat další příplatkové SANy. Ty mohou mít podobu jak běžné domény (FQDN, například mail.zoner.cz), tak hvězdičkový tvar (*.zoner.cz). V objednávce můžete tyto SANy libovolně kombinovat.

Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umístit pečeť Smart Seal. Logicky ji můžete využít pouze na webu zabezpečeném tímto certifikátem. Potřebujete k tomu vygenerovat patřičný kód, který pak do vašich stránek umístíte.

Můžete si vybrat z více velikostí, tmavého/světlého pozadí a více jazyků. Pro pomoc s nasazením neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.

Ke každému Secure Site certifikátu získáváte antimalwarovou ochranu webu zdarma. To znamená, že si ho můžete kdykoliv nechat zvenčí zkontrolovat více než 70 antiviry najednou. Prostředky pro tuto kontrolu získáte od naší zákaznické podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je velice důležitá, protože pokud vám někdo web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umístí viry či malware, může ho velice snadno zničit. Napadené stránky totiž velice rychle zablokují vyhledávače i prohlížeče a znemožní na ně přístup. Napadení tak webu tak mívá zcela fatální důsledky.