SSL certifikáty Thawte

Společnost Thawte je jednou z nejznámějších certifikačních autorit na světě a zároveň jedním z průkopníků digitálních certifikátů. Tradice a kvalita certifikátů Thawte je již všeobecně známá a klienti přistupující na takto zabezpečené stránky mají větší důvěru k poskytovateli stránek.

Logo certifikační autority Thawte

Společnost Thawte byla založena v roce 1995 a jako první certifikační autorita začala vydávat SSL certifikáty pro veřejné subjekty mimo Spojené státy. V roce 2000 odkoupila Thawte společnost VeriSign, Inc (nyní společnost spadá pod Symantec) a stala se tak velmi významným členem této světoznámé značky. V roce 2004 jako první certifikační autorita na světě začala vystavovat SSL certifikáty i pro mezinárodní IDN domény (obsahující znaky s diakritikou). Od svého založení společnost Thawte vydala již přes milion SSL certifikátů a svoje produkty nabízí ve více než 240 zemích světa.

Přehled nabízených SSL certifikátů od certifikační autority Thawte

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail

SSL 123 certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát. Vystavení je založeno na doménové validaci (DV), která umožňuje vystavit tento SSL certifikát během několika minut.
SSL certifikát je vhodné používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však u intranetových řešení, zabezpečení mailových serverů nebo jednoduchých webových aplikací/stránek.

SSL 123 Wildcard 5 830 Kč $749 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail

SSL 123 Wildcard certifikát

Cenově nejdostupnější Wildcard SSL certifikát od Thawte. Vystavení je založeno na doménové validaci (DV), která umožňuje vystavit tento SSL certifikát během několika minut.
Hvězdičkový SSL certifikát se hodí pro případy, kdy potřebujete zabezpečit všechny subdomény jedné domény "hlavní". Ta je v certifikátu také zahrnuta.

Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Web Server certifikát

Nejpopulárnější SSL certifikát, který nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Ke zdůraznění důvěryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci.
Své využití nachází v komerčních webových projektech, jako jsou například e-shopy nebo rezervační systémy, dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek.

Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

Web Server EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát, který se v internetových prohlížečích zobrazuje výrazným zeleným pruhem s názvem organizace, díky rozšířenému ověření EV (Extended Validation). Zabezpečení projektů EV certifikátem zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, který je ověřen podle nejpřísnějších standardů.
SSL certifikát nachází využití u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti, typicky v bankovním a finančním sektoru a ve webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení.

Web Server Wildcard 9 997 Kč $599 OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Web Server Wildcard certifikát

Hvězdičkový certifikát, který umožňuje zabezpečit všechny subdomény pod jednou hlavní doménou. Certifikát šetří finanční náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátů a nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu.
Ideální použití nabízí pro specializované webové projekty, například na serveru s více službami, u webhosterů, nebo u služeb s množstvím subdomén, jako jsou například strukturované e-shopy či srovnávače produktů a cen.

Code Signing 4 345 Kč $299 OV NE 2 dnů 1-2 KoupitDetail

Code Signing certifikát

Specializovaný certifikát, který umožňuje vývojářům a softwarovým firmám přidat k jejich aplikaci distribuované přes internet digitální podpis. Podepsáním aplikace pomocí Thawte Code Signing certifikátu budou mít uživatelé jistotu, že získaný software pochází jednoznačně od společnosti, která jej vytvořila.

Ceny uvedené bez DPH.