Rozšířené ověření (Extended Validation)

EV SSL certifikáty nabízejí uživatelsky nejbezpečnější formu komunikace, neboť zabezpečené webové stránky jsou v prohlížečích jednoznačně identifikovány výraznou zelenou barvou adresního řádku s informacemi o společnosti a certifikační autoritě. Získáním EV SSL certifikátu každý provozovatel webového projektu deklaruje, že mu záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.

Zobrazení EV certifikátu v prohlížeči

EV SSL certifikáty nachází využití u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti a kde je kladen vysoký požadavek na zabezpečení. Získáním Extended Validation certifikátu každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty. Koncový uživatel je o zabezpečení a přítomnosti SSL certifikátu v prohlížeči informován ikonou zámečku a především výraznou zelenou barvou adresního řádku s informací o organizaci, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

Nejprodávanější EV certifikát - GeoTrust True BusinessID EV

Nejlevnější "zelený" EV SSL certifikát z naší nabídky, který webovým projektům dodá prestiž, nejvyšší možnou důvěryhodnost a samozřejmě také vysoké zabezpečení přenášených dat.

Již od 5 245 Kč

Pokračovat...

Přehled nabízených EV SSL certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
GeoTrust True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti GeoTrust s rozšířeným ověřením (EV). Díky zabezpečení projektů EV certifikátem GeoTrust se zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele.
EV SSL certifikát lze doporučit pro všechny důležité webové projekty. Své místo nachází samozřejmě v bankovním a finančním sektoru, ale také v komerčních webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení. Důležitá je také podpora serveru Microsoft Exchange.

Thawte Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát společnosti Thawte, který se v internetových prohlížečích zobrazuje výrazným zeleným pruhem s názvem organizace, díky rozšířenému ověření EV (Extended Validation).
Zabezpečení projektů EV certifikátem Thawte zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, který je ověřen podle nejpřísnějších standardů.

Symantec Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikační autority Symantec každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát nabízející v současnosti nejvyšší možné zabezpečení datového přenosu od společnosti Symantec. Minimální 128-bitová hloubka šifrování i u starších webových prohlížečů a operačních systémů, s rozšířenou validací (EV), nabízí daleko vyšší stupeň zabezpečení než běžné SSL certifikáty.

Ceny uvedené bez DPH.