Automatizace a správa PKI v cloudu

Potřebujete zabezpečit poštu všech zaměstnanců? Jste výrobce software či IoT? Potřebujete pro vaši společnost či korporaci centralizovaný management PKI? U nás jste na správné adrese. Pomůžeme vám najít ideální řešení pro vaše potřeby.

Automatizace a sprava PKI

Ve spolupráci s DigiCertem, největší CA na světě, vám přinášíme rozličné možnosti automatizace PKI na všech úrovních. Od vydání certifikátu až po jeho nasazení; od osobních certifikátů až po podepisování kódu či vlastní CA.

Typické možnosti využití PKI:

  • Automatizace podepisování kódu a aplikací
  • Automatizace S/MIME - získání, vydání a nasazení na end-pointy
  • Automatické podepisování aplikací (Code Signing) pomocí cloudové služby
  • Výroba IoT zařízení - jejich zabezpečení, podepisování firmware
  • Podepisování velkého množství dokumentů včetně opatření časovým razítkem

S námi můžete snadno dosáhnout těchto výsledků:

  • Centrální management všech certifikátů a klíčů, včetně S/MIME a Code Signing
  • Integrace s Active Directory, Azure AD či LDAP pro zjištění identity uživatelů
  • Dosažení compliance s nejpřísnějšími standardy
  • Vyšší bezpečnost použití díky vzdálenému přístupu do cloudu CA

Kompletní správa PKI v cloudu či on-premise

Pomocí unikátních řešení vyvinutých DigiCertem můžete zabezpečit všechny vaše činnosti. Od podepisování e-mailů, dokumentů až po zabezpečení IoT zařízení. Žádná společnost není příliš veliká a žádný požadavek přehnaný; robustní platforma dokáže spravovat miliony vašich certifikátů v cloudu či on-premise.

Pomůžeme vám získat přístup a používat moderní platformy pro správu PKI a automatizaci. Pro využití PKI v cloudu mohou velké korporace využít unikátní platformu DigiCert ONE. Do ní DigiCert integruje všechny moduly své PKI - od správy certifikátů a klíčů až po zabezpečení IoT. Pro střední a menší podniky je k dispozici automatizace životního cyklu certifikátů pomocí KeyTalk CKMS.

DigiCert ONE

Budoucnost podepisování aplikací je na dosah

Podepisování aplikací a software nebylo nikdy jednodušší! Už si nemusíte v rámci celé firmy půjčovat certifikát či token s Code Signing EV certifikátem. Celý proces je možné automatizovat a privátní klíč je spolu s vaším certifikátem bezpečně uložen v cloudu certifikační autority DigiCert.

Můžete také využít moderní Hash-based signature; tedy principů post-quantum cryptography. PKI platforma DigiCertu je dostatečně robustní a připravena na budoucnost už dnes. Samozřejmostí je podpora všech hlavních platforem a operačních systémů.

Automatizace získání a nasazení S/MIME certifikátů

Fandíte elektronickému podpisu a rádi byste ho využili v celé firmě, ale odrazuje vás enormní množství práce související s instalací certifikátů a jejich obnovou? To je již minulost. Jsme vám schopni zajistit plnou automatizaci vydání osobních S/MIME certifikátů a jejich nasazení na jednotlivé uživatelské endpointy. To vše za pomoci důvěryhodných certifikátů od DigiCertu a s naší bezkonkurenční podporou.

Správu S/MIME a TLS certifikátů můžete centralizovat on-premise přímo ve vaší společnosti, ale můžete také využít hostované high-availability řešení s bezpečným uložení klíču na HSM. Kromě vyšší bezpečnosti vám odpadnou i náklady na vlastní správu.

Osobní certifikáty nejsou jediným typem certifikátů, který můžete využít. Podobně můžete zautomatizovat i vydání a nasazení TLS certifikátů či jiných typů X.509 certifikátů.

Chcete vědět více o možnostech automatizace získání a nasazení S/MIME a TLS certifikátů? Více informací najdete v detailu služby KeyTalk Secure Email Service, nebo nám napište a rádi vám poradíme jak na to!

Řekněte nám více o vás

Obraťte se na nás a pomůžeme vám najít ideální řešení na míru. Jsme tu pro vás a rádi se seznámíme s vašimi požadavky a poznáme způsob, jakým PKI využíváte. Po nezávázné a bezplatné konzultaci vám jistě budeme schopni pomoci s automatizací PKI, která přináší nejen vyšší efektivitu a úspory, ale také vyšší bezpečnost použití certifikátů.

Kontaktovat SSLmarket