SAN/UC SSL certifikáty

Technologie SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications) umožňuje chránit jedním SSL certifikátem více domén (subjektů). Lze tak výrazně šetřit vstupní náklady na získání SSL zabezpečení pro více webových projektů.

Díky technologii SAN/UC lze jedním SSL certifikátem zabezpečit více spolu nesouvisejících domén. V průběhu platnosti certifikátu je možné přídavné subjekty upravovat nebo doplňovat. Tyto typy SSL certifikátů jsou ideální pro zabezpečení serveru Microsoft Exchange a Microsoft Office Communication Server.

Přehled nabízených SSL certifikátů SAN/UC

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Thawte Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Thawte Web Server certifikát

Nejpopulárnější SSL certifikát společnosti Thawte, který nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
Ke zdůraznění důvěryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci. Své využití nachází v komerčních webových projektech, jako jsou například e-shopy nebo rezervační systémy, dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek.

Thawte Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát společnosti Thawte, který se v internetových prohlížečích zobrazuje výrazným zeleným pruhem s názvem organizace, díky rozšířenému ověření EV (Extended Validation).
Zabezpečení projektů EV certifikátem Thawte zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, který je ověřen podle nejpřísnějších standardů. SSL certifikát nachází využití u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti, typicky v bankovním a finančním sektoru a ve webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení.

Symantec Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základní SSL certifikát z nabídky certifikační autority Symantec. V procesu ověření a vystavení Secure Site certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát se využívá v bankovním a finančním sektoru, nebo jiných veřejných projektech jako jsou e-shopy, rezervační systémy, atd., kde se doporučuje zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.

Symantec Secure Site Pro 19 997 Kč 995 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro certifikát

SSL certifikát zajišťující nejvyšší možné šifrování o minimální 128-bitové hloubce i u starších webových prohlížečů a operačních systémů. V procesu ověření a vystavení Symantec Secure Site Pro certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.

Symantec Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikační autority Symantec každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát nabízející v současnosti nejvyšší možné zabezpečení datového přenosu od společnosti Symantec. Minimální 128-bitová hloubka šifrování i u starších webových prohlížečů a operačních systémů, s rozšířenou validací (EV), nabízí daleko vyšší stupeň zabezpečení než běžné SSL certifikáty.

GeoTrust QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.

GeoTrust True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Nejprodávanější SSL certifikát od společnosti GeoTrust nabízí podporu SAN/UC se zabezpečením až 25 domén, kompletní ověření společnosti, pro kterou je certifikát vystaven a je možné ho díky licenci využít na neomezeném počtu serverů.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachází své uplatnění prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci - komerční, firemní nebo veřejné webové projekty. Certifikát je také doporučován pro použití na poštovním serveru Microsoft Exchange.

GeoTrust True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti GeoTrust s rozšířeným ověřením (EV). Díky zabezpečení webových projektů EV certifikátem GeoTrust se zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele.
EV SSL certifikát lze doporučit pro všechny důležité webové projekty. Své místo nachází samozřejmě v bankovním a finančním sektoru, ale také v komerčních webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení. SSL certifikát je také vhodný pro zabezpečení serverových produktů od společnosti Microsoft, například serveru Microsoft Exchange.

Ceny uvedené bez DPH.