Thawte Web Server Wildcard

SSL Wildcard je zástupcem tzv. hvězdičkového certifikátu. Jedná se o univerzální typ SSL certifikátu, který umožňuje zabezpečit všechny subdomény pod jednou hlavní doménou. Thawte Web Server Wildcard certifikát šetří finanční náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátů a v neposlední řadě i čas potřebný pro jejich instalaci a správu.

 • Zabezpečení všech subdomén
 • Důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • Kompletní ověření společnosti
 • 30 denní garance vrácení peněz
 • Bezplatné přegenerování certifikátu
 • Platnost 1-3 roky
 • Thawte Site Seal pečeť
 • Podpora IDN
 • Peněžní záruka $1 250 000
 • Zákaznická podpora v češtině
Objednat

Doporučené použití certifikátu

SSL certifikát nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Ideální použití nabízí pro specializované webové projekty, například na serveru s více službami, u webhosterů, nebo u služeb s množstvím subdomén, jako jsou například strukturované e-shopy či srovnávače produktů a cen.

Ceník Thawte Web Server Wildcard certifikátu

1 rok 2 roky 3 roky Objednat
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetříte
10 990 Kč
10 990 Kč / $599 / -1734.7%
19 290 Kč
9 645 Kč / $1049 / -1738.9%
29 990 Kč
9 997 Kč / $1499 / -1900.7%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetříte
10 990 Kč
10 990 Kč / $599 / -1734.7%
19 290 Kč
9 645 Kč / $1049 / -1738.9%
29 990 Kč
9 997 Kč / $1499 / -1900.7%

Ceny uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora více domén (SAN/UC)
 • Ověření a doba vystavení
 • Platnost a obnova

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti. V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http. Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Thawte Wildcard v adresním řádku prohlížeče
Detail certifikátu Thawte Wildcard v prohlížeči

Podpora zabezpečení více domén

SSL certifikát zabezpečuje všechny subdomény hlavní domény uvedené v certifikátu a doménu 2. řádu. Hlavní doménu nelze v průběhu platnosti změnit a v certifikátu je doména uvedena ve hvězdičkovém tvaru *.nazev-domeny.cz. V certifikátu bude uvedena i hlavní doména 2. řádu.
Do certifikátu není možné přidat další SAN/UC názvy (Subject Alternative Name/Unified Communications).

Potřebujete SAN/UC certifikát pro server MS Exchange?

Využíváte ve firmě MS Exchange 2010 nebo Office Communications Server? Ideálním řešením zabezpečení je SSL certifikát podporující více doménových jmen.

Již od 2 990

Více info...

Způsob ověření certifikátu

Proces vystavení SSL certifikátu je zcela manuální a spočívá v ověření údajů o majiteli domény, pro kterou bude SSL certifikát vystaven, dále v ověření společnosti žadatele a telefonickém ověření kontaktní osoby. Informace o společnosti se ověřují v obchodním rejstříku a kontaktní údaje společnosti ve veřejných telefonních seznamech. Finální ověření se provádí telefonickým hovorem s osobou pro autorizaci uvedenou v objednávce.
Pokud certifikační autorita není schopna některé informace veřejně dohledat, vyžádá si dodatečné ověření pomocí formulářů. Vystavení certifikátu se tak prodlužuje o dobu dodatečného ověřování.

Doba vystavení certifikátu

V případě vložení správného CSR souboru do objednávky a provedení platby je proces ověření a vystavení SSL certifikátu běžně dokončen v řádu několika pracovních dní.

Platnost certifikátu

SSL certifikát je platný od data, kdy je dokončeno jeho ověření a certifikát je vystaven. Od tohoto data se počítá platnost na daný počet let, která byla zvolena v objednávce SSL certifikátu.

Přegenerování certifikátu (tzv. reissue)

Podle potřeby je možné si nechat certifikát kdykoliv ZDARMA přegenerovat (např. z důvodu smazání privátního klíče). Pro úspěšné přegenerování je nutné dodat nový CSR soubor, který obsahuje totožné údaje jako v původní objednávce.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájit 90 dnů před koncem jeho platnosti. Není nutné se obávat ztráty zbývající doby, po kterou by byl certifikát ještě platný. Obnovenému certifikátu bude toto období přičteno, navíc se nevyužité dny zaokrouhlují na celé měsíce nahoru. Přičtení zbývající doby je možné pouze při objednání obnovy SSL certifikátu a uhrazení min. 17 dnů před expirací.

Zobrazení pečetě certifikátu

Informace o bezpečnosti na www stránkách je možné podpořit zobrazením pečetě, která je generovaná certifikační autoritou Thawte. Jedná se o dynamický obrázek, podle kterého uživatel ihned pozná, že stránky jsou zabezpečené SSL certifikátem. Kliknutím na pečeť lze ověřit veškeré informace o certifikační autoritě a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrat jednu ze tří grafických variant pečetě. Využití pečetě na webových stránkách velmi doporučujeme!

Pečeť Thawte Trusted Site Seal

Kompletní přehled SSL certifikátů Thawte v naší nabídce

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
SSL 123 Wildcard 5 830 Kč $749 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail
Web Server Wildcard 9 997 Kč $599 OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing 4 345 Kč $299 OV NE 2 dnů 1-2 KoupitDetail