SSL certifikáty RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL je osvědčeným lídrem v oblasti levných SSL certifikátů. RapidSSL vlastní a provozuje společnost GeoTrust, ale na trhu vystupuje jako samostatná značka, která se zaměřuje na levné typy certifikátů.

Logo certifikační autority RapidSSL

Společnost RapidSSL byla založena v roce 2003 jako další značka certifikační autority GeoTrust. Hlavní výhodou je především velmi rychlé vystavení SSL certifikátů a velmi nízké pořizovací náklady. SSL certifikáty neobsahují žádné další dodatečné funkcionality, přesto jde o certifikační autoritu, která pro 99,9% webových prohlížečů nabízí plně důvěryhodné SSL certifikáty. Filozofie certifikační autority tak pokračuje v původním požadavku pro rychlé vystavení: objednej - potvrď - instaluj.

Přehled nabízených SSL certifikátů od certifikační autority RapidSSL

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena RapidSSL Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
RapidSSL 349 Kč $59 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail

RapidSSL certifikát

Cenově jednoznačně nejdostupnější SSL certifikát, který je validován pouze na úrovni ověření domény pomocí zaslaného potvrzovacího e-mailu. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.
SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však v intranetovém použití, interních systémech nebo u menších webových projektů, kde se nevyžaduje ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení.

RapidSSL Wildcard 3 163 Kč $249 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail

RapidSSL Wildcard certifikát

Cenově jednoznačně nejdostupnější vysoce univerzální typ SSL certifikátu, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény. RapidSSL Wildcard certifikát obsahuje před názvem hlavní domény hvězdičku (např. *.sslmarket.cz) a proto je také nazýván jako "hvězdičkový".
Tento typ SSL certifikátu nachází uplatnění v případě potřeby zabezpečit více sub-domén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

Ceny uvedené bez DPH.