Ověření domény (Domain Validation)

Cenově nejdostupnější SSL certifikáty, které pro svoje ověření používají pouze základní ověření na úrovni domény, kdy je zasílán verifikační e-mail. Obrovskou výhodou DV certifikátů je jejich rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

DV SSL certifikáty doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však v intranetovém použití, interních systémech nebo u menších webových projektů, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.
Prohlížeč informuje uživatele o zabezpečení pomocí SSL certifikátu přítomností ikony zámečku. V detailu certifikátu jsou sice zobrazeny základní informace (certifikační autorita, platnost,..), ale zcela chybí informace o společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.

Nejprodávanější certifikát RapidSSL

Nejjednodušší zabezpečení webových stránek díky SSL certifikátu RapidSSL. Nejlevnější SSL certifikát z naší nabídky. Bleskové vystavení od 2 minut. Objednání 24/7. Možnost okamžitého nasazení.

Již od 349

Pokračovat...

Přehled nabízených DV SSL certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Thawte SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail

Thawte SSL 123 certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát od certifikační autority Thawte. Vystavení je založeno na doménové validaci (DV), která umožňuje vystavit tento SSL certifikát během několika minut.
SSL certifikát je vhodné používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však u  intranetových řešení, zabezpečení mailových serverů nebo jednoduchých webových aplikací/stránek.

Thawte SSL 123 Wildcard 5 830 Kč $749 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail

Thawte SSL 123 Wildcard certifikát

Cenově nejdostupnější Wildcard SSL certifikát od Thawte. Vystavení je založeno na doménové validaci (DV), která umožňuje vystavit tento SSL certifikát během několika minut.
Hvězdičkový SSL certifikát se hodí pro případy, kdy potřebujete zabezpečit všechny subdomény jedné domény "hlavní". Ta je v certifikátu také zahrnuta.

GeoTrust QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery.
Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů. SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu. Nachází své využití především v intranetovém použití, interních systémech nebo na menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

GeoTrust QuickSSL Wildcard 6 663 Kč 479 $ DV Ne 10 minut 1-3 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Nejlevnější hvězdičkový SSL certifikát GeoTrust zabezpečuje neomezený počet subdomén a je díky doménovému ověření bleskově vystaven.
Tento hvězdičkový SSL certifikát se hodí na projekty vyžadující více subdomén domény hlavní. Kromě subdomén zabezpečuje i společnou doménu.

RapidSSL 349 Kč $59 DV NE 2 minut 1-3 Koupit Detail

RapidSSL certifikát

Cenově jednoznačně nejdostupnější SSL certifikát, který je validován pouze na úrovni ověření domény pomocí zaslaného potvrzovacího e-mailu. Obrovskou výhodou certifikátu od společnosti RapidSSL je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.
SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však v intranetovém použití, interních systémech nebo u menších webových projektů, kde se nevyžaduje ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení.

RapidSSL Wildcard 3 163 Kč $249 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail

RapidSSL Wildcard certifikát

Cenově nejdostupnější hvězdičkový SSL certifikát, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény od společnosti RapidSSL. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.
SSL certifikát nachází využití při zabezpečení mnoha subdomén na jednom či více serverech v případě, kdy není kladen požadavek na vyšší důvěryhodnost díky jednoduché doménové validaci.

Ceny uvedené bez DPH.