DigiCert ONE – ucelená PKI platforma Logo digiCert ONE

Představujeme vám nejmodernější a nejvšestrannější PKI platformu na světě – DigiCert ONE. Skládá se z pěti komponent, které pokrývají všechny myslitelné potřeby. Jednotná platforma, moderní architektura a flexibilní možnosti nasazení. To je DigiCert ONE a nyní ho můžete využít i vy.

DigiCert ONE se skládá z těchto pěti komponent: DigiCert ONE

 • DigiCert® Trust Lifecycle Manager
 • DigiCert® Software Trust Manager
 • DigiCert® Document Trust Manager
 • DigiCert CertCentral® TLS Manager
 • DigiCert® IoT Trust Manager

Jednotlivé součásti DigiCert ONE můžete používat společně jak v jedné ucelené platformě, tak samostatně.

DigiCert® Trust Lifecycle Manager

Jak název napovídá, tento správce řídí celý životní cyklus certifikátů. Je to nástroj pro správu certifikátů a PKI, který do vaší organizace přináší přehlednost a kontrolu. S jeho pomocí můžete automatizovat získání, prodlužování i instalaci certifikátů, o které se pak nebudete muset starat. Nedovolí žádnému certifikátu expirovat bez upozornění a způsobit tak potíže či bezpečnostní riziko.

DigiCert® Trust Lifecycle Manager Trust Lifecycle Manager vám umožňuje ve vaší organizaci aplikovat nejčastější způsoby použití PKI jako například:

 • TLS/SSL certifikáty
 • Autentizace uživatele a koncových bodů
 • Autentizace serverů
 • Bezpečný e-mail
 • Intermediate certifikáty (ICAs)
 • a další...

Automatizaci životního cyklu certifikátů, umožněnou touto komponentou DigiCertONE, můžete využít pomocí protokolů ACME, Intune SCEP, EST a CMP.

Více informací o Trust Lifecycle Manager naleznete na produktové stránce Trust Lifecycle Manager, nebo v Datasheetu.

DigiCert® Software Trust Manager

Pomocí Software Trust Manager můžete automatizovat podepisování kódu vyvíjeného ve vaší firmě s jistotou, že bude pro celý svět důvěryhodný a bezpečný. Dnes už je standardem všechny aplikace podepisovat a v tomto vám dokáže Software Trust Manager perfektně pomoci.

Podpisový certifikát můžete mít uložen v cloudu DigiCertu, tedy ekvivalentu HSM. Nejen, že si zákazník nemusí pořizovat vlastní HSM; zároveň se jedná o nejbezpečnější způsob podepisování. Se Software Trust Manager navíc můžete podepisovat metodou hash signing, což je nejen bezpečné, ale taky mimořádně rychlé.

Můžete si bezpečně přepínat mezi online/offline stavem klíčů a naplánovat jejich použití, například jen na release nového buildu. Přístup ke klíčům také můžete povolit jen určitým osobám. K dispozici tak máte novou úroveň bezpečnosti podepisování!

Toto moderní a bezpečné podepisování můžete bez obav začlenit do vašeho současného CI/CD. Software Trust Manager podporuje integraci se všemi myslitelnými platformami a pomocí PKCS11/KSP nabízí integraci s populárními nástroji Jenkins, Azure Pipelines, Gradle a dalšími.

Více informací naleznete na produktové stránce Software Trust Manager, nebo v Datasheetu.

SSLMARKET JE TU PRO VÁS

DigiCert® Document Trust Manager

Výměna dokumentů po internetu se neobejde bez elektronického podpisu, který zajišťuje nejen vaši identifikaci, ale také integritu dokumentu a jeho neměnnost.

Kompletní řešení pro správu digitálních certifikátů a značek pro podepisování dokumentů v cloudu přináší DigiCert® Document Trust Manager. Ten lze pomocí Cloud Signature Consortium (CSC) API integrovat i s jinými podpisovými řešeními.

Tento správce podporuje AATL, eIDAS i ZertES certifikáty, které můžete využít přímo v cloudu DigiCertu a nemusíte složitě podepisovat dokumenty offline pomocí certifikátu na tokenu. Certifikáty této úrovně ověření mohou sloužit jako náhrada vlastnoručního podpisu. Na podepisování a schvalování dokumentů můžete díky DigiCert® Document Trust Manager také spolupracovat s více kolegy.

Součástí ekosystému Document Trust Manager je i správa držitelů certifikátů, jejich identit a ověření, které probíhá automaticky a kompletně vzdáleně. Pro získání podpisových certifikátů již nemusíte chodit k notáři!

Více informací naleznete na produktové stránce Document Trust Manager, nebo v Datasheetu.

DigiCert CertCentral® TLS Manager

CertCentral® TLS Manager je správce certifikátů a jejich životního cyklu. S jeho pomocí certifikáty nejen získáte, ale i prodloužíte. Pomocí pokročilé automatizace můžete certifikáty žádat přímo ze svých serverů pomocí ACME či automatizačních agentů (API).

Zákazníci SSLmarketu však CertCentral nepotřebují, protože mají stejné (i lepší) funkce dostupné ve svém účtu v SSLmarketu; řešení DigiCertu jim nenabízí příliš navíc (například kromě funkce inspekce certifikátů v síti).

Více informací naleznete na produktové stránce DigiCert CertCentral® TLS Manager, nebo v Datasheetu.

DigiCert® IoT Trust Manager

DigiCert® IoT Trust Manager Vyrábíte či kompletujete hardware? Spravujte identitu zařízení ve velkém měřítku, v každé fázi jejich životního cyklu, s DigiCert IoT Trust Manager. Jedná se o řešení pro správu PKI, které identitu do zařízení vkládá a spravuje. Podporuje různé typy certifikátů a způsobu jejich získání – všechny dnes používané typy certifikátů a klíčů (RSA, ECDSA, Edwards), širokou škálu protokolů pro získání certifikátu (EST, CMPv2, SCEP, ACME, REST API) a několik možností autentizace jejich vydávání. Certifikáty autentizuje a vydává ve spolupráci s ostatními DC1 komponentami.

Hodí se jak pro výrobce elektroniky, chipsetů a podobných komponent, tak i pro výrobce zařízení, kteří je kompletují.

Více informací naleznete na produktové stránce IoT Trust Manager, nebo v Datasheetu.

Integrace s DC1

Všechny komponenty DC1 nabízí samostatné API, takže s napojením nemusíte mít obavy. API umožňuje integraci s jakýmkoliv vaším systémem.

DigiCert silně podporuje vývojáře a softwarový vývoj, kde je podepisování kódu nutností. Nabízí knihovny pro všechny operační systémy a vývojářské platformy. S moderním hash signing tak můžete podepisovat s využitím KSP na Windows, s CryptoTokenKit (CTK) na Apple platformě; díky PKCS11 podporuje hash signing Java, Android, Linux, Docker, OpenSSL, GPG, XML a další.

Jak vidíte, tak integrace se stávajícími technologickými platformami není problém. DigiCert ONE je určen pro moderní firmy, které vyvíjí agilně s využitím DevOps. Výrazně vám pomůže při zabezpečení CI/CD.

Jak DC1 získat?

Máte-li zájem o více informací, předvedení či nezávislé nacenění, neváhejte nám dát vědět a potřebné informace vám dodáme. Rádi vám jednotlivé komponenty DigiCert ONE předvedeme živě.