Úspěchy a ocenění SSLmarketu

Chceme pro naše zákazníky to nejlepší a proto spolupracujeme s největší certifikační autoritou na světě. Níže najdete přehled našich společných úspěchů a ocenění naší práce. I díky nim máte jistotu, že jsme nejlepší dodavatel SSL/TLS certifikátů a PKI pro vás a vaši firmu.

Prestižní partnerství

DigiCert Certified Partner Platinum Elite

Jsme DigiCert Certified Partner Platinum Elite. Tento nejvyšší stupeň partnerství s rodinou certifikačních autorit Symantec prokazuje naši kompetenci v oblasti zabezpečení SSL/TLS certifikáty a schopnost nejen certifikáty prodávat, ale též přinést zákazníkům přidanou hodnotu a pomoci jim s kompletním zabezpečením jejich serverů.

Technologické prvenství

Zaměřujeme se na inovace, abyste mohli využít to nejlepší od největší CA na světě. SSLmarket je první prodejce v Evropě, který nabídl produkty DigiCert a QuoVadis svým zákazníkům. Vždy jako první nabízíme nejnovější produkty a technologie DigiCert. Jako první přicházíme s možností automatizace získání a instalace certifikátu přes ACME protokol (více zde).

Získaná ocenění

Přehled našich úspěchů a ocenění, které jsme získali od Symantecu a DigiCertu.

DigiCert Partner of the year 2019

Partner roku 2019

Jedná se o nejvyšší ocenění, kterého lze dosáhnout v těžké konkurenci ostatních partnerů. SSLmarket ho získal poprvé za mimořádné výkony a spolupráci při uvádění nových produktů na trh.

"Zoner si ocenění Partner roku 2019 plně zaslouží. Za více než 10 let společné spolupráce se Zonerem, která započala v roce 2007, Zoner nadále překonává naše očekávání v oblasti růstu prodejů, marketingu, spokojenosti zákazníků a celkové odhodlanosti v naší spolupráci. Se Zonerem společně pracujeme na zvýšení bezpečnosti napříč Internetem. Jsme vděční, že jej máme jako Platinum Elite partnera."

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert

DigiCert Cooperation award 2019

Cena za spolupráci 2019

Ocenění za spolupráci se každý rok uděluje jednomu partnerovi, který DigiCertu výjimečným způsobem pomohl v oblasti obchodu, marketingu a vývoje. Cena potvrzuje výjimečnou míru vzájemné spolupráce mezi ZONERem a CA DigiCert.

"Jako jeden z našich Platinum Elite partnerů hrál Zoner klíčovou roli při hledání našich společných obchodních příležitostí. Blahopřejeme mu k získání tohoto ocenění DigiCert Collaboration Award 2019."

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert


DigiCert Million dollars club 2018, 2019

Million dollar club 2018, 2019

Ocenění Million dollar club je udělováno pouze několika největším partnerům certifikační autority, kteří se vyznamenali vysokou úrovní prodeje jejich služeb. SSLmarketu náleží toto ocenění z let 2018 a 2019. Tohoto úspěchu jsme dosáhli pouze díky našim zákazníkům, kteří oceňují kvalitu našich služeb.


Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year 2016

Ocenění za nejvyšší růst prodejů v regionu EMEA za 2016

Ocenění Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year je každý rok uděleno partnerovi, který prokáže největší nárůst v prodeji ze všech. Po tomto úspěchu jsme rozšířili svou působnost do dalších zemí včetně Německa, Francie, Velké Británie a Španělska.