Secure Site Pro EV certifikát Objednat

Nejprestižnější SSL/TLS certifikát nabízející v nejvyšší možné zabezpečení přenosu dat. Technicky nejpokročilejší SSL/TLS certifikát je připraven nejen na použití ECC, ale také odolá kvantovým počítačům (umožňuje využít postkvantovou kryptografii).

Nejvyšší důvěryhodnost - rozšířené ověření EV - nejvyšší důvěra
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANů
4d doba vystavení
100% důvěryhodnost
 • Cenaod 35 000 Kč
 • Platnost1 rok
 • Zabezpečení doména včetně www
 • Důvěryhodnost všechny počítače a mobily
 • Algoritmus veřejného klíče RSA i ECC, PQC
 • Symetrické šifrování256 bitů
 • Délka veřejného klíče2.048 (3.072/4.096) bitů
 • Kořenová CADigiCert Global Root
 • Garance vrácení peněz30 dní
 • Přegenerování certifikátuzdarma
 • Možnost přidání více doménANO
 • Peněžní záruka$2.000.000

Doporučené použití certifikátu

Prestižní SSL/TLS certifikát nachází uplatnění všude tam, kde je vyžadována nejvyšší garance silného šifrování a maximální ochrana proti phishingu. S tímto certifikátem můžete využít postkvantovou kryptografii (PQC).

Kromě silného moderního šifrování nabízí též snadnou identifikaci serveru díky rozšířenému EV ověření (Extended Validation). Nejprestižnější certifikát na trhu je typicky využiván v bankovním sektoru k ochraně platebních informací a k ochraně osobních dat.

Prémiové funkce Secure Site certifikátu

S certifikátem Secure Site získáte nejrychlejší ověření společnosti díky prioritní podpoře. S každým Secure Site certifikátem také získáváte antimalwarovou kontrolu vašeho webu.

S každým Secure Site certifikátem pro své stránky získáte pečeť Smart Seal - nejznámější symbol zabezpečení na internetu. Výzkum ukázal, že téměř 90 % uživatelů rozpozná, že stránka nesoucí pečeť Smart Seal je pro ně bezpečná. Symbol je každý den zobrazen více než miliardkrát a používá ho více než 100 000 webů ve 170 zemích světa. Přidejte se k nim také. S nasazením pečetě na web vám rádi pomůžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktů vám umožňují využít monitoring Certificate Transparency logů pro vaši vyšší bezpečnost. Pokud by někdo vydal certifikát určený pro vaši doménu, hned se to dozvíte. Pro verze již nyní umožňují využít postkvantovou kryptografii od DigiCertu.

Ceník Secure Site Pro EV certifikátu

Nejprestižnější certifikát na trhu podporuje kromě RSA klíčů i ECC klíče. Můžete tak využít algoritmy používající eliptické křivky. Certifikát umožňuje využít i postkvantovou kryptografii (PQC) od DigiCertu.

Jednoletý

37 900 Kč
Běžná cena: 41 587 Kč
 • Při koupi od nás ušetříte
 •  

Rozšíření

+ 1x doména (FQDN): 24 000 Kč

+ 1x Wildcard: u EV nelze

Objednat

Objednávka na více let

Při objednání na více let ušetříte! Certifikát můžete objednat až na 3 roky. Každý rok dostanete navazující jednoletý certifikát.

 • Ušetříte čas. Jedna objednávka a platba = méně administrativy.
 • Čím delší platnost objednávky, tím vyšší úspora díky snižující se roční ceně.
 • Navazující jednoletý certifikát dostanete automaticky a včas, jen ho vyměníte.
Zjistit více

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti.

V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci pomocí EV SSL certifikátu zobrazena v adresním řádku výraznou zelenou barvou, dále ikonkou zámečku a písmenkem "s" u protokolu http.

V adresním řádku prohlížeče vidíte provozovatele stránek a po rozkliknutí i vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Symantec Secure Site Pro EV v adresním řádku prohlížeče

FAQ - nejčastější dotazy

Každý vydaný SSL/TLS certifikát musí být zaznamenán v tzv. Certificate Transparency logu, který má několik nezávislých kopií. Prohledáním těchto záznamů můžete zjistit, zdali některá certifikační autorita nevydala certifikát pro vaši doménu. To se může stát v případě pokusu o podvod a neuchrání vás ani případný CAA záznam (omezující autoritu, která může pro danou doménu certifikát vydat).

Monitoring CT logů je tak nejefektivnější způsob jak zjistit, že se nikdo nepokouší zneužít (nebo nezneužil) vaše domény a weby. O vydání certifikátu bez vašeho vědomí se okamžitě dozvíte.

Pro více informací a nastavení neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu.

Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umístit pečeť Smart Seal. Logicky ji můžete využít pouze na webu zabezpečeném tímto certifikátem. Potřebujete k tomu vygenerovat patřičný kód, který pak do vašich stránek umístíte.

Můžete si vybrat z více velikostí, tmavého/světlého pozadí a více jazyků. Pro pomoc s nasazením neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.

V současnosti používané algoritmy RSA a ECC stále odolávají prolomení ze strany běžných počítačů. Pro kvantové počítače, které jsou řádově mnohem výkonnější, však nebude problém tyto algoritmy matematicky prolomit. Proto vznikl obor postkvantové kryptografie, který hledá účinné zabezpečení odolávající kvantovým počítačům. Toto zabezpečení můžete získat se Secure Site Pro už dnes.

Ke každému Secure Site certifikátu získáváte antimalwarovou ochranu webu zdarma. To znamená, že si ho můžete kdykoliv nechat zvenčí zkontrolovat více než 70 antiviry najednou. Prostředky pro tuto kontrolu získáte od naší zákaznické podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je velice důležitá, protože pokud vám někdo web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umístí viry či malware, může ho velice snadno zničit. Napadené stránky totiž velice rychle zablokují vyhledávače i prohlížeče a znemožní na ně přístup. Napadení tak webu tak mívá zcela fatální důsledky.