Secure Site certifikát Objednat

Základní SSL/TLS certifikát z nejprestižnější řady Secure Site certifikátů od CA DigiCert. Obsahuje ověřené údaje vaší společnosti. Ověření je u Secure Site certifikátů prováděno prioritně. K certifikátu získáte i doplňkové funkce navíc.

Důvěryhodný díky názvu organizace v certifikátu OV - Ověření organizace
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANů
2d doba vystavení
100% důvěryhodnost
 • Cenaod 9 800 Kč
 • Platnost1 rok
 • Zabezpečení doména včetně www
 • Důvěryhodnost všechny počítače a mobily
 • Algoritmus veřejného klíče RSA i ECC
 • Symetrické šifrování256 bitů
 • Délka veřejného klíče2.048 (3.072/4.096) bitů
 • Kořenová CADigiCert Global Root
 • Garance vrácení peněz30 dní
 • Přegenerování certifikátuzdarma
 • Možnost přidání více doménANO
 • Peněžní záruka$1.750.000

Doporučené použití certifikátu

Prestižní Secure Site certifikáty se využívají především v bankovním a finančním sektoru, kde je vyžadováno maximální zabezpečení od největší CA. Hodí se však i e-shopy, rezervační systémy a ochranu přenosu osobních dat. Certifikát vám i vašim návštěvníkům přináší silné zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.
Pro zabezpečení bank, platebních systémů a citlivých informací doporučujeme certifikát EV s rozšířeným ověřením. Umožňuje snadnější identifikaci webu, přináší vyšší garance bezpečnosti a účinně vás chráni proti phishingu. Více v detailu Secure Site EV (Extended Validation) certifikátu.

Prémiové funkce Secure Site certifikátu

S certifikátem Secure Site získáte nejrychlejší ověření společnosti díky prioritní podpoře. S každým Secure Site certifikátem také získáváte antimalwarovou kontrolu vašeho webu.

S každým Secure Site certifikátem pro své stránky získáte pečeť Smart Seal - nejznámější symbol zabezpečení na internetu. Výzkum ukázal, že téměř 90 % uživatelů rozpozná, že stránka nesoucí pečeť Smart Seal je pro ně bezpečná. Symbol je každý den zobrazen více než miliardkrát a používá ho více než 100 000 webů ve 170 zemích světa. Přidejte se k nim také. S nasazením pečetě na web vám rádi pomůžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Ceník Secure Site certifikátu

Secure Site certifikát podporuje RSA i ECC klíče. Do certifikátu můžete přidat další domény jako FQDN a Wildcard SANy.

Jednoletý

10 500 Kč
Běžná cena: 11 331 Kč
 • Při koupi od nás ušetříte
 • Prestižní pečet CA k certifikátu ZDARMA
 •  

Rozšíření

+ 1x doména (FQDN): 7 000 Kč

+ 1x Wildcard: 51 000 Kč

Objednat

Objednávka na více let

Při objednání na více let ušetříte! Certifikát můžete objednat až na 3 roky. Každý rok dostanete navazující jednoletý certifikát.

 • Ušetříte čas. Jedna objednávka a platba = méně administrativy.
 • Čím delší platnost objednávky, tím vyšší úspora díky snižující se roční ceně.
 • Navazující jednoletý certifikát dostanete automaticky a včas, jen ho vyměníte.
Zjistit více

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti.

V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http.

Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Secure Site v adresním řádku prohlížeče

FAQ - nejčastější dotazy

Pro výběr správného SSL/TLS certifikátu můžete použít našeho průvodce výběrem certifikátu. Nebudete-li si přesto vědět rady s výběrem vhodného certifikátu, neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu, která vám s výběrem správného certifikátu poradí.

Kontaktovat nás můžete i přímo z vašeho zákaznického účtu zasláním požadavku z menu Autorizovaný požadavek.

Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umístit pečeť Smart Seal. Logicky ji můžete využít pouze na webu zabezpečeném tímto certifikátem. Potřebujete k tomu vygenerovat patřičný kód, který pak do vašich stránek umístíte.

Můžete si vybrat z více velikostí, tmavého/světlého pozadí a více jazyků. Pro pomoc s nasazením neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.

Pokud se v prohlížeči nezobrazuje zámek coby symbol zabezpečení, bude některá z částí webu načtena přes nezabezpečený protokol. Pro kompletní zabezpečení webu a zobrazení symbolu je nutné, aby veškeré prvky stránky byly načteny přes protokol HTTPS. Pokud bude na stránce načtený například javascript (Google Analytics) nebo obrázek přes nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečení kompletní a symbol zámku se nezobrazí.

Ke každému Secure Site certifikátu získáváte antimalwarovou ochranu webu zdarma. To znamená, že si ho můžete kdykoliv nechat zvenčí zkontrolovat více než 70 antiviry najednou. Prostředky pro tuto kontrolu získáte od naší zákaznické podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je velice důležitá, protože pokud vám někdo web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umístí viry či malware, může ho velice snadno zničit. Napadené stránky totiž velice rychle zablokují vyhledávače i prohlížeče a znemožní na ně přístup. Napadení tak webu tak mívá zcela fatální důsledky.