DigiCert Standard SSL Objednat

DigiCert Standard SSL je SSL/TLS certifikát s ověřením organizace od CA DigiCert. Jeho výhodou je mimořádně rychlé vystavení v řádu několika hodin. Podporuje kromě RSA i ECC klíče a můžete s ním zabezpečit až 250 domén (příplatkové SANy).

Střední - obsahuje název vaší organizace OV - Ověření organizace
DigiCert site seal
1-250 podpora SANů
1d doba vystavení
100% důvěryhodnost
 • Cenaod 5 400 Kč
 • Platnost1 rok
 • Zabezpečení doména včetně www
 • Důvěryhodnost všechny počítače a mobily
 • Algoritmus veřejného klíče RSA i ECC
 • Symetrické šifrování256 bitů
 • Délka veřejného klíče2.048 (3.072/4.096) bitů
 • Kořenová CADigiCert Global Root
 • Garance vrácení peněz30 dní
 • Přegenerování certifikátuzdarma
 • Možnost přidání více doménANO
 • Peněžní záruka$1 250 000

Doporučené použití certifikátu

Certifikát DigiCert Standard SSL je vhodný pro zabezpečení důležitých projektů, které vyžadují autentizaci serveru. Díky uvedení názvu společnosti v detailu certifikátu si může návštěvník ověřit s kým komunikuje. DigiCert Standard SSL doporučujeme pro menší e-shopy, hotely či rezervační systémy, kde se pracuje s osobními údaji zákazníků. Je také vhodný pro firemní weby.

Certifikát patří do skupiny OV certifikátů (Organization Validation). Pokud je kladen nejvyšší důraz na důvěru uživatelů a prestižní produkty, doporučujeme využít některý z EV certifikátů (Extended Validation).

Ceník DigiCert Standard SSL certifikátu

Certifikát DigiCert Standard SSL podporuje až 250 FQDN SANů (DNS jména) a můžete v něm (za příplatek) volně kombinovat FQDN domény i Wildcard tvary domén.

Jednoletý

5 900 Kč
Běžná cena: 6 685 Kč
 • Při koupi od nás ušetříte
 •  

Rozšíření

+ 1x doména (FQDN): 3 900 Kč

+ 1x Wildcard: 17 500 Kč

Objednat

Objednávka na více let

Při objednání na více let ušetříte! Certifikát můžete objednat až na 3 roky. Každý rok dostanete navazující jednoletý certifikát.

 • Ušetříte čas. Jedna objednávka a platba = méně administrativy.
 • Čím delší platnost objednávky, tím vyšší úspora díky snižující se roční ceně.
 • Navazující jednoletý certifikát dostanete automaticky a včas, jen ho vyměníte.
Zjistit více

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti.

V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http.

Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu DigiCert Standard SSL v adresním řádku prohlížeče

FAQ - nejčastější dotazy

Pro výběr správného SSL/TLS certifikátu můžete použít našeho průvodce výběrem certifikátu. Nebudete-li si přesto vědět rady s výběrem vhodného certifikátu, neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu, která vám s výběrem správného certifikátu poradí.

Kontaktovat nás můžete i přímo z vašeho zákaznického účtu zasláním požadavku z menu Autorizovaný požadavek.
Po zadání objednávky certifikátu je zaslána výzva k úhradě na zvolený fakturační e-mail. Jakmile nám dorazí platba, bude následně daňový doklad zaslán také na tuto fakturační e-mailovou adresu.

Objednávku můžete zaplatit převodem, nebo platební kartou či paypalem online. Více informací naleznete v nápovědě pro zákaznický účet. Pokud vám nedorazila výzva k úhradě nebo máte jiný problém, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.
Důvěryhodnost certifikátu je zajištěna jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. řetězu důvěry. Častou chybou důvěryhodnosti jsou chybějící Intermediate certifikáty na serveru, v důsledku čehož je v prohlížeči návštěvníka zobrazeno varování o neznámém vystaviteli SSL/TLS certifikátu. Po doplnění Intermediate certifikátů na server je problém odstraněn.
Pokud se v prohlížeči nezobrazuje zámek coby symbol zabezpečení, bude některá z částí webu načtena přes nezabezpečený protokol. Pro kompletní zabezpečení webu a zobrazení symbolu je nutné, aby veškeré prvky stránky byly načteny přes protokol HTTPS. Pokud bude na stránce načtený například javascript (Google Analytics) nebo obrázek přes nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečení kompletní a symbol zámku se nezobrazí.