SSL certifikáty GeoTrust

GeoTrust je nejrozšířenější certifikační autorita na světě. Získáním certifikátu GeoTrust máte jistotu, že Vaši klienti při přístupu na Vaše zabezpečené stránky z různých prohlížečů nebudou obtěžování jakýmkoliv hlášením o "nedůvěryhodnosti" certifikátu, které se zobrazuje převážně u certifikátů neznámých autorit.

Logo certifikační autority GeoTrust

Společnost GeoTrust byla založena v roce 2001 a světově jde o druhou největší certifikační autoritu, která má ve více jak 150 zemích světa již přes 100.000 zákazníků. V roce 2006 byl GeoTrust odkoupen společností VeriSign a dnes tak spadá do portfolia produktů společnosti Symantec. Certifikační autorita GeoTrust nabízí rychlé vystavení SSL certifikátů, navíc v cenově dostupných relacích. Každý SSL certifikát umožňuje zobrazit GeoTrust True Site pečeť, která dynamicky informuje o zabezpečených webových stránkách.
Kromě důvěryhodnosti a kvality vydávaných SSL certifikátů může volbu koupě certifikátu od společnosti GeoTrust zvýhodnit i automatické přidávání druhé domény bez www ke každé objednávce SSL certifikátu (platí pouze pro objednávky ve tvaru www.nazev-domeny.cz).

Přehled nabízených SSL certifikátů od certifikační autority GeoTrust

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail

QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.
SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu. Nachází své využití především v intranetovém použití, interních systémech nebo na menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

QuickSSL Premium Wildcard 6 663 Kč 479 $ DV Ne 10 minut 1-3 KoupitDetail

QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Nejlevnější hvězdičkový SSL certifikát GeoTrust zabezpečuje neomezený počet subdomén a je díky doménovému ověření bleskově vystaven.
Tento hvězdičkový SSL certifikát se hodí na projekty vyžadující více subdomén domény hlavní. Kromě subdomén zabezpečuje i společnou doménu.

True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

True BusinessID certifikát

Nejprodávanější SSL certifikát od společnosti GeoTrust nabízí podporu SAN/UC se zabezpečením až 100 domén, kompletní ověření společnosti, pro kterou je certifikát vystaven a je možné ho díky licenci využít na neomezeném počtu serverů.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachází své uplatnění prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci - komerční, firemní nebo veřejné webové projekty. Současně je tento certifikát doporučován pro použití na poštovním serveru Microsoft Exchange.

True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

True BusinessID EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti GeoTrust s rozšířeným ověřením (EV). Internetové prohlížeče uživatele informují o zabezpečení výraznou zelenou barvou adresního řádku s informací o společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Díky zabezpečení projektů EV certifikátem GeoTrust se zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele.
EV SSL certifikát lze doporučit pro všechny důležité webové projekty. Své místo nachází samozřejmě v bankovním a finančním sektoru, ale také v komerčních webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení. Důležitá je také podpora serveru Microsoft Exchange.
Je možné ho současně využít na zabezpečení až 100 domén na různých serverech.

True BusinessID Wildcard 9 563 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

True BusinessID Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcem tzv. hvězdičkového certifikátu. Jedná se o univerzální typ SSL certifikátu, který umožňuje zabezpečit všechny subdomény pod jednou hlavní doménou. True BusinessID Wildcard certifikát šetří finanční náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátů a v neposlední řadě i čas potřebný pro jejich instalaci a správu. Certifikát můžete díky jeho licenci využít na neomezeném počtu serverů.
SSL certifikát nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Ideální použití nabízí pro specializované webové projekty, například na serveru s více službami, u webhosterů, nebo u služeb s množstvím subdomén.

Ceny uvedené bez DPH.