Code Signing certifikáty

Code Signing certifikáty jsou specializované certifikáty určené k podepisování aplikací. Certifikáty umožňují vývojářům a softwarovým firmám podepsat aplikaci určenou k distribuci přes internet. Zákazník díky podpisu aplikace ví, od koho pochází, a že nebyla během přenosu změněna.

Code Signing certifikáty

Podepsání aplikace pomocí Code Signing certifikátem zaručuje důvěryhodnost aplikace. Jakákoliv změna kódu je díky podpisu aplikace zjištěna a aplikace bude označena za nedůvěryhodnou. Podepsáním aplikace pomocí Code Signing certifikátu budou mít uživatelé jistotu, že získaný software pochází jednoznačně od společnosti, která jej vytvořila a že mohou softwaru důvěřovat.

Při spuštění podepsané aplikace uživatel vidí název vydavatele a po kliknutí na tento název uvidí detaily Code Signing certifikátu. Jakákoliv změna kódu znehodnotí podpis. Tím může uživatel autentizovat vydavatele a je chráněn proti změně kódu aplikace.

Certifikáty pro podpis kódu můžete používat na těchto platformách:

 • Microsoft® Authenticode®

  Certifikát je určený pro podpis souborů .exe, .cab, .dll, .ocx, .msi, .xpi, a .xap. Je nutný pro získání certifikace Microsoft Windows Logo.

 • Java

  Certifikát určený pro Java aplikace pro desktop i mobilní zařízení. Podepisuje soubory .jar a javové applety. Je podporován prostředím Java Runtime Environment (JRE). Návod pro podepisování Java appletů najdete na blogu: Jak podepisovat Java aplikace a applety.

 • Microsoft® Office a VBA

  Certifikát je určený pro podpis VBA objektů a maker. Vhodné pro Microsoft Office a aplikace třetích stran používajících VBA.

 • Adobe® AIR®

  Digitálně podepisuje soubory .air nebo .airi. Nutné pro všechny aplikace založené na AIR.

 • Mac®

  Certifikát určený pro podpis Mac OS aplikací.


aplikace podepsané Code Signing certifikátem ochraňuje uživatele

Nejbezpečnější Code Signing EV certifikát

Nová generace Code Signing EV certifikátů lépe zabezpečuje podpis kódu díky využití tokenu od certifikační autority a díky tomu je zneužití certifikátu prakticky nemožné. Pomáhá dosáhnout vyšší důvěryhodnosti vaší aplikace a zabraňuje zablokování programu ve Windows Smartsreen Filteru. Certifikát také potřebujete pro podpis ovladačů pro Windows.
Již od 15 867 Kč Objednat

Přehled nabízených Code Signing certifikátů

Code Signing certifikát Cena od
SSLmarket
Ověření Důvěryhodnost Podpora
SAN/UC
Vystavení
(během)
Platnost
(roky)
Objednat
Ceny uvedené bez DPH.
DigiCert Code Signing Od 6 500 Kč
Běžná cena: 13 631 Kč
OV Střední - obsahuje název vaší organizace nelze 1 den 1-3 Koupit
DigiCert Code Signing EV Od 15 867 Kč
Běžná cena: 19 094 Kč
EV Nejdůvěryhodnější certifikát nelze 3-5 dnů 1-3 Koupit