Code Signing certifikáty

Code Signing certifikáty jsou specializované certifikáty určené k podepisování aplikací. Certifikáty umožňují vývojářům a softwarovým firmám podepsat aplikaci určenou k distribuci přes internet. Zákazník díky podpisu aplikace ví, od koho pochází, a že nebyla během přenosu změněna.

Podepsání aplikace pomocí Code Signing certifikátem zaručuje důvěryhodnost aplikace. Jakákoliv změna kódu je díky podpisu aplikace zjištěna a aplikace bude označena za nedůvěryhodnou. Podepsáním aplikace pomocí Code Signing certifikátu budou mít uživatelé jistotu, že získaný software pochází jednoznačně od společnosti, která jej vytvořila a že mohou softwaru důvěřovat.

aplikace podepsané Code Signing certifikátem ochraňuje uživatele

Při spuštění podepsané aplikace uživatel vidí název vydavatele a po kliknutí na tento název uvidí detaily Code Signing certifikátu. Jakákoliv změna kódu znehodnotí podpis. Tím může uživatel autentizovat vydavatele a je chráněn proti změně kódu aplikace.

Certifikáty pro podpis kódu můžete používat na těchto platformách:

 • Microsoft® Authenticode®

  Certifikát je určený pro podpis souborů .exe, .cab, .dll, .ocx, .msi, .xpi, a .xap, stejně jako pro podpis kernel-mode aplikací. Je nutný pro získání certifikace Microsoft Windows Logo.

 • Java

  Certifikát určený pro Java aplikace pro desktop i mobilní zařízení. Podepisuje soubory .jar a javové applety. Je podporován prostředím Java Runtime Environment (JRE). Návod pro podepisování Java appletů najdete na blogu: Jak podepisovat Java aplikace a applety.

 • Microsoft® Office and VBA

  Certifikát je určený pro podpis VBA objektů a maker. Vhodné pro Microsoft Office a aplikace třetích stran používajících VBA.

 • Adobe® AIR®

  Digitálně podepisuje soubory .air nebo .airi. Nutné pro všechny aplikace založené na AIR.

 • Mac®

  Certifikát určený pro podpis Mac OS aplikací.


Nejbezpečnější Code Signing EV certifikát

Nová generace Code Signing EV certifikátů lépe zabezpečuje podpis kódu díky využití tokenu od certifikační autority a díky tomu je zneužití certifikátu prakticky nemožné. Pomáhá dosáhnout vyšší důvěryhodnosti vaší aplikace a zabraňuje zablokování programu ve Windows Smartsreen Filteru.
Již od 11 300 Kč Objednat

Přehled nabízených Code Signing certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Ceny uvedené bez DPH.
Thawte Code Signing 3 967 Kč $299 OV NE 2 dnů 1-3 Koupit
Symantec Code Signing 7 633 Kč $499 OV NE 2 dnů 1-3 Koupit
Symantec Code Signing EV 11 300 Kč $795 EV NE 14+ dnů 1-3 Koupit

Ceny uvedené bez DPH.