Ověření společnosti (Organization Validation)

SSL certifikáty nabízí vyšší stupeň důvěryhodnosti oproti certifikátům DV díky kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Ověření společnosti zdůrazňuje důvěryhodnost provozovatele www projektu, návštěvník má možnost kdykoliv si provozovatele stránek ověřit.

Certifikáty OV mají široké využití a jejich nasazení je možné doporučit na jakýkoliv webový projekt od firemních stránek po rozsáhlé projekty, e-shopy, intra/extranetové portály. Certifikáty jsou poměrně rychle vystavovány, v běžném případě je ověřovací proces dokončen během několika pracovních dní.
Prohlížeč informuje uživatele o zabezpečení pomocí SSL certifikátu přítomností ikony zámečku. V detailu certifikátu jsou zobrazeny základní informace (certifikační autorita, platnost,..) včetně údajů, pro kterou společnost byl SSL certifikát vystaven.

Thawte Web Server

Nejpopulárnější SSL certifikát od certifikační autority Thawte v naší nabídce. Nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven, a která je uvedena v certifikátu.

Již od 2 497 Kč

Pokračovat...

Přehled nabízených OV SSL certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Thawte Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Thawte Web Server certifikát

Nejpopulárnější SSL certifikát společnosti Thawte, který nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Ke zdůraznění důvěryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci.
Své využití nachází v komerčních webových projektech, jako jsou například e-shopy nebo rezervační systémy, dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek.

Thawte Web Server Wildcard 9 997 Kč $599 OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Thawte Web Server Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcem tzv. hvězdičkového certifikátu. Jedná se o univerzální typ SSL certifikátu, který umožňuje zabezpečit všechny subdomény pod jednou hlavní doménou.
Thawte Web Server Wildcard nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Ideální použití nabízí pro specializované webové projekty, například na serveru s více službami, u webhosterů, nebo u služeb s množstvím subdomén (např. e-shopy).

Symantec Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základní SSL certifikát z nabídky certifikační autority Symantec. V procesu ověření a vystavení Secure Site certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát se využívá v bankovním a finančním sektoru, nebo jiných veřejných projektech jako jsou e-shopy, rezervační systémy, atd., kde se doporučuje zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.

Symantec Secure Site Pro 19 997 Kč 995 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro certifikát

SSL certifikát zajišťující nejvyšší možné šifrování o minimální 128-bitové hloubce i u starších webových prohlížečů a operačních systémů. V procesu ověření a vystavení Symantec Secure Site Pro certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.

Symantec Secure Site Wildcard 41 663 Kč 1599 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site Wildcard certifikát

SSL certifikát nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Ideální použití nabízí pro prestižní či specializované webové projekty, například na serveru s více důležitými službami či pro poskytovatele finančních produktů a služeb, pro něž je certifikační autorita Symantec standardem.

Symantec Secure Site Pro Wildcard 91 667 Kč 4975 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site Pro Wildcard certifikát

Jedná se o vylepšenou verzi hvězdičkového SSL certifikátu Secure Site Wildcard. Zabezpečuje neomezený počet subdomén určitého řádu (Wildcard) a přináší výhody Pro verze, kterými jsou například použití moderního ECC šifrování a DSA šifry.
Spolu s Pro verzí certifikátu můžete také využít funkci Vulnerability assessment, která upozorňuje na zranitelnosti vašeho serveru a software.

GeoTrust True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Nejprodávanější SSL certifikát od společnosti GeoTrust nabízí podporu SAN/UC se zabezpečením až 25 domén, kompletní ověření společnosti, pro kterou je certifikát vystaven a je možné ho díky licenci využít na neomezeném počtu serverů.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachází své uplatnění prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci - komerční, firemní nebo veřejné webové projekty. Certifikát je také doporučován pro použití na poštovním serveru Microsoft Exchange.

Geotrust True B.ID Wildcard 9 563 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Geotrust True BusinessID Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcem tzv. hvězdičkového certifikátu. Jedná se o univerzální typ SSL certifikátu, který umožňuje zabezpečit všechny subdomény pod jednou hlavní doménou. GeoTrust True BusinessID Wildcard certifikát nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu.
Ideální použití nabízí pro specializované webové projekty, například na serveru s více službami, u webhosterů, nebo u služeb s množstvím subdomén (např. e-shopy).

Ceny uvedené bez DPH.