Co o nás říkají naši zákazníci

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zákazníci. Nejsme pouze prodejci digitálních certifikátů, ale přidáváme jim hodnotu. Tu tvoří nejrychlejší možné získání certifikátu, pomoc s jeho nasazením a ochotná zákaznická podpora. Díky tomu nás volí zákazníci v celé Evropě.

Rychlé řešení požadavků se skvělým poradenstvím a podporou. Úžasný a milý přístup. pan Jiří M., zákazník

Hodnocení zákazníků přes Google reviews:    4.9/5 na základě více než 100 recenzí

Chcete se podělit o svoji zkušenosti se SSLmarketem? Ohodnotit nás můžete zde!

Hodnocení SSLmarketu od zákazníků

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

David Holzbauer, 17. 6. 2024

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Mojmír PLÁŠEK, 19. 1. 2024

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Pavel Macina, 14. 2. 2024

Perfekter Service auch in schwierigen Fällen. Besonders die Hilfe und professionelle Automatisierung haben mich beeindruckt. Kaufe seit Jahren hier meine Zertifikate.

Joerg Baltschun, 20. 2. 2024

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Eva Jurková, 20. 2. 2024

Nákup i nasazení základního certifikátu proběhlo po zkoušce v měsíčním bezplatném období zcela hladce. Děkuji. (Translated by Google) The purchase and deployment of the basic certificate went completely smoothly after the trial in the one-month free period. Thank you.

Michal Fiser, 30. 4. 2024

Úžasná asistence a pomoc s nastavením certifikátu. (Translated by Google) Awesome assistance and help with setting up the certificate.

vladimír nácal, 14. 5. 2024

Super podpora, děkuji za pomoc (Translated by Google) Great support, thanks for your help

Jan Vala, 17. 5. 2024

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Petr Nádvorník, 11. 11. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Lukáš Náprstek, 14. 11. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Petr Gibis, 21. 11. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Lukáš Blažčík, 28. 11. 2023

SSL Market společnosti Zoner, je nejlepší firma pro nákup a správu SSL certifikátů na českém trhu! Rychlé a profesionální řešení požadavků se skvělým poradenstvím a podporou je tu standardem. Pro zkušené mají skvělé administrační rozhraní, vedle toho naprosto perfektní a hlavně příjemný i vstřícný osobní helpdesk. Úžasná slečna Jana je nejlepší a nejmilejší podpora nejen na telefonu, jakou jsem kdy poznal ?. Vždy skvěle poradí, perfektně pomůže i zázračně vyřeší akutní požadavky. Díky její zkušenosti a milému přístupu má zákazník vždy nádherný den a firma Zoner nejlepší podporu, jakou jsem kdy zažil. Velmi rád se sem vracím a firma Zoner je mojí srdeční záležitostí ? (Translated by Google) Zoner's SSL Market is the best company for purchasing and managing SSL certificates on the Czech market! Fast and professional resolution of requests with excellent advice and support is standard here. For experienced users, they have a great administrative interface, in addition to an absolutely perfect and above all pleasant and helpful personal help desk. The amazing Miss Jana is the best and kindest support, not only on the phone, that I have ever met ?. He always gives excellent advice, perfectly helps and miraculously solves acute requirements. Thanks to her experience and kind attitude, the customer always has a wonderful day and Zoner the best support I have ever experienced. I am very happy to come back here and the Zoner company is a matter of my heart ?

Jiří Míl, 13. 12. 2023

Opravdu skvělá podpora! (Translated by Google) Really great support!

Martin Forejt, 19. 12. 2023

Quick and easy way to issue an SSL certificate.

Vít Zatloukal, 9. 1. 2024

Na podpoře jsou velmi ochotní, pomohli mi s obnovou certifikátu. (Translated by Google) They are very willing to provide support, they helped me renew my certificate.

Petr Heller, 10. 1. 2024

S touto společností jsem opravdu velmi spokojen. Vše probíhá hladce a pokud se vyskytnuly nějaké nesnáze, byly vyřešeny rychle s velmi příjemnou a vstřícnou technickou podporou. Ochota a kvalita. Toho si cením. (Translated by Google) I am really very satisfied with this company. Everything runs smoothly and if there were any hiccups they were resolved quickly with very pleasant and helpful tech support. Willingness and quality. I appreciate that.

Petr Steiner, 16. 1. 2024

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Jan Kojš, 7. 10. 2023

Skvělá služba, automatizace a vše výborně připravené. S výměnou certifikátu nebyl žádný problém.

Lukáš Hlůže, 11. 9. 2023

Ochota a odbornost když potřebuji poradit, rychlost vyřízení. Kdo není odborník na certifikáty tak SSLmarket mohu jedině doporučit.

Lubos Komarek, 20. 9. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Pavel Černý, 26. 9. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Petr Kadaník, 1. 10. 2023

Tento uživatel zanechal pouze hodnocení

Václav Kruliš, 3. 10. 2023

Nad očekávání spokojený. Paní/Slečna Orvošová (doufám, že jsem to napsal správně) na supportni lince je vzorový příklad toho jak by měl fungovat support. Vysvětlila, poradila, provedla mě mojí první objednávkou, prověřila údaje.... Prostě profesionální a příjemný support. Vřele doporučuji služby SSL Marketu a moc děkuji za úžasný support.

Cestuj 360, 3. 10. 2023