Secure Site Pro certifikát Objednat

Secure Site Pro je certifikát s ověřením organizace určený pro zabezpečení citlivých dat. Díky vysoké garanci ho využívají i banky a finanční instituce. Zabezpečení tímto certifikátem odolá i kvantovým počítačům, které dokáží prolomit RSA i ECC.

Důvěryhodný díky názvu organizace v certifikátu OV - Ověření organizace
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANů
2d doba vystavení
100% důvěryhodnost
 • Cenaod 24 667 Kč
 • Platnost1 rok
 • Zabezpečení doména včetně www
 • Důvěryhodnost všechny počítače a mobily
 • Algoritmus veřejného klíče RSA i ECC, PQC
 • Symetrické šifrování256 bitů
 • Délka veřejného klíče2.048 (3.072/4.096) bitů
 • Kořenová CADigiCert Global Root
 • Garance vrácení peněz30 dní
 • Přegenerování certifikátuzdarma
 • Možnost přidání více doménANO
 • Peněžní záruka$2.000.000

Doporučené použití certifikátu

SSL/TLS certifikát doporučujeme využívat v případě požadavku na nejvyšší stupeň zabezpečení, kdy nestačí běžně využívané prostředky a běžné algoritmy. S tímto certifikátem můžete využít postkvantovou kryptografii.
Potřebujete-li kromě vysoké úrovně zabezpečení uživatelům poskytovat i možnost snadné autentizace, pak doporučujeme využít spíše certifikát Secure Site EV (Extended Validation).

Prémiové funkce Secure Site certifikátu

S certifikátem Secure Site získáte nejrychlejší ověření společnosti díky prioritní podpoře. S každým Secure Site certifikátem také získáváte antimalwarovou kontrolu vašeho webu.

S každým Secure Site certifikátem pro své stránky získáte pečeť Smart Seal - nejznámější symbol zabezpečení na internetu. Výzkum ukázal, že téměř 90 % uživatelů rozpozná, že stránka nesoucí pečeť Smart Seal je pro ně bezpečná. Symbol je každý den zobrazen více než miliardkrát a používá ho více než 100 000 webů ve 170 zemích světa. Přidejte se k nim také. S nasazením pečetě na web vám rádi pomůžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktů vám umožňují využít monitoring Certificate Transparency logů pro vaši vyšší bezpečnost. Pokud by někdo vydal certifikát určený pro vaši doménu, hned se to dozvíte. Pro verze již nyní umožňují využít postkvantovou kryptografii (PQC) od DigiCertu.

Ceník Secure Site Pro certifikátu

Secure Site Pro certifikát podporuje kromě RSA klíčů i ECC klíče. Můžete tak využít algoritmy používající eliptické křivky. Certifikát umožňuje využít i postkvantovou kryptografii (PQC) od DigiCertu, která RSA i ECC je v budoucnu nahradí.

Jednoletý

26 700 Kč
Běžná cena: 28 213 Kč
 • Při koupi od nás ušetříte
 • Prestižní pečet CA k certifikátu ZDARMA
 • Doplňkové funkce, jako PQC, jsou v ceně

Rozšíření

+ 1x doména (FQDN): 18 000 Kč

+ 1x Wildcard: 104 000 Kč

Objednat

Objednávka na více let

Při objednání na více let ušetříte! Certifikát můžete objednat až na 3 roky. Každý rok dostanete navazující jednoletý certifikát.

 • Ušetříte čas. Jedna objednávka a platba = méně administrativy.
 • Čím delší platnost objednávky, tím vyšší úspora díky snižující se roční ceně.
 • Navazující jednoletý certifikát dostanete automaticky a včas, jen ho vyměníte.
Zjistit více

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti.

V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http.

Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Symantec Secure Site Pro v adresním řádku prohlížeče

FAQ - nejčastější dotazy

Každý vydaný SSL/TLS certifikát musí být zaznamenán v tzv. Certificate Transparency logu, který má několik nezávislých kopií. Prohledáním těchto záznamů můžete zjistit, zdali některá certifikační autorita nevydala certifikát pro vaši doménu. To se může stát v případě pokusu o podvod a neuchrání vás ani případný CAA záznam (omezující autoritu, která může pro danou doménu certifikát vydat).

Monitoring CT logů je tak nejefektivnější způsob jak zjistit, že se nikdo nepokouší zneužít (nebo nezneužil) vaše domény a weby. O vydání certifikátu bez vašeho vědomí se okamžitě dozvíte.

Pro více informací a nastavení neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu.

Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umístit pečeť Smart Seal. Logicky ji můžete využít pouze na webu zabezpečeném tímto certifikátem. Potřebujete k tomu vygenerovat patřičný kód, který pak do vašich stránek umístíte.

Můžete si vybrat z více velikostí, tmavého/světlého pozadí a více jazyků. Pro pomoc s nasazením neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.

V současnosti používané algoritmy RSA a ECC stále odolávají prolomení ze strany běžných počítačů. Pro kvantové počítače, které jsou řádově mnohem výkonnější, však nebude problém tyto algoritmy matematicky prolomit. Proto vznikl obor postkvantové kryptografie, který hledá účinné zabezpečení odolávající kvantovým počítačům. Toto zabezpečení můžete získat se Secure Site Pro už dnes.

Ke každému Secure Site certifikátu získáváte antimalwarovou ochranu webu zdarma. To znamená, že si ho můžete kdykoliv nechat zvenčí zkontrolovat více než 70 antiviry najednou. Prostředky pro tuto kontrolu získáte od naší zákaznické podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je velice důležitá, protože pokud vám někdo web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umístí viry či malware, může ho velice snadno zničit. Napadené stránky totiž velice rychle zablokují vyhledávače i prohlížeče a znemožní na ně přístup. Napadení tak webu tak mívá zcela fatální důsledky.