Thawte Code Signing

Jedná se o specializovaný certifikát od společnosti Thawte, který umožňuje vývojářům a softwarovým firmám přidat k jejich aplikaci distribuované přes internet digitální podpis. Jakákoliv změna kódu při distribuci k zákazníkovi je díky podepsání zjištěna a aplikace bude označena za nedůvěryhodnou. Podepsáním aplikace pomocí Thawte Code Signing certifikátu budou mít uživatelé jistotu, že získaný software pochází jednoznačně od společnosti, která jej vytvořila.

 • Identifikuje výrobce aplikace
 • Ověřuje integritu kódu
 • Chrání uživatele před malwarem
 • Zvyšuje důvěryhodnost společnosti
 • Podpora široké škály platforem
 • Kompletní ověření společnosti
 • Platnost 1-2 roky
 • Bezplatné přegenerování certifikátu
 • 30 denní garance vrácení peněz
 • Zákaznická podpora v češtině
Objednat

Doporučené použití certifikátu

Certifikát nachází své využití především u vývojářů a softwarových firmách, které vyžadují mít své aplikace distribuované přes internet digitálně podepsané.

Upozornění:

Microsoft vyžaduje pro Windows 10 kernel mode drivery EV podpis. Běžný podpis (například tímto certifikátem) není možné použít pro ovladače Windows 10.

EV Code Signing certifikát potřebujete i pro Hardware Dev Center. Více informací najdete na webu Microsoftu.

Ceník Thawte Code Signing certifikátu

  1 rok 2 roky Objednat
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetříte
4 990 Kč
4 990 Kč / $299 / -1568.9%
8 690 Kč
4 345 Kč / $549 / -1482.9%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetříte
4 990 Kč
4 990 Kč / $299 / -1568.9%
8 690 Kč
4 345 Kč / $549 / -1482.9%

Ceny uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podporované platformy
 • Ověření a doba vystavení
 • Platnost a obnova

Zobrazení certifikátu

Po spuštění aplikace, podepsané THAWTE CodeSigning certifikátem, je zobrazena úvodní informace o spouštěném souboru, ale především je zobrazena informace o důvěryhodnosti společnosti, kterou byla aplikace digitálně podepsaná. V detailu je možné zjistit datum podepsání aplikace, podrobnosti o certifikační autoritě, atd.

Detail certifikátu Thawte Code Signing

Podporované platformy

Dle používané platformy je možné si vybrat Thawte Code Signing certifikát přesně pro Vaše účely.

Microsoft® Authenticode®

Certifikát je určený pro podpis souborů .exe, .cab, .dll, .ocx, .msi, .xpi, a .xap, stejně jako pro podpis kernel-mode aplikací. Je nutný pro získání certifikace Microsoft Windows Logo.

Java

Certifikát určený pro Java aplikace pro desktop i mobilní zařízení. Podepisuje soubory .jar a je podporován prostředím Java Runtime Environment (JRE).

Microsoft® Office and VBA

Certifikát je určený pro podpis VBA objektů a maker. Vhodné pro Microsoft Office a aplikace třetích stran používajících VBA.

Adobe® AIR®

Digitálně podepisuje soubory .air nebo .airi. Nutné pro všechny aplikace založené na AIR.

Mac®

Certifikát určený pro Apple Mac OS software.

Způsob ověření certifikátu

Proces vystavení SSL certifikátu je zcela manuální a spočívá v ověření údajů o majiteli domény, pro kterou bude SSL certifikát vystaven, dále v ověření společnosti žadatele a telefonickém ověření kontaktní osoby. Informace o společnosti se ověřují v obchodním rejstříku a kontaktní údaje společnosti ve veřejných telefonních seznamech. Finální ověření se provádí telefonickým hovorem s osobou pro autorizaci uvedenou v objednávce.
Pokud certifikační autorita není schopna některé informace veřejně dohledat, vyžádá si dodatečné ověření pomocí formulářů. Vystavení certifikátu se tak prodlužuje o dobu dodatečného ověřování.

Doba vystavení certifikátu

V případě vložení správného CSR souboru do objednávky a provedení platby je proces ověření a vystavení SSL certifikátu běžně dokončen v řádu několika pracovních dní.

Platnost certifikátu

SSL certifikát je platný od data, kdy je dokončeno jeho ověření a certifikát je vystaven. Od tohoto data se počítá platnost na daný počet let, která byla zvolena v objednávce SSL certifikátu.

Přegenerování certifikátu (tzv. reissue)

Podle potřeby je možné si nechat certifikát kdykoliv ZDARMA přegenerovat (např. z důvodu smazání privátního klíče). Pro úspěšné přegenerování je nutné dodat nový CSR soubor, který obsahuje totožné údaje jako v původní objednávce.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájit 90 dnů před koncem jeho platnosti. Není nutné se obávat ztráty zbývající doby, po kterou by byl certifikát ještě platný. Obnovenému certifikátu bude toto období přičteno, navíc se nevyužité dny zaokrouhlují na celé měsíce nahoru. Přičtení zbývající doby je možné pouze při objednání obnovy SSL certifikátu a uhrazení min. 17 dnů před expirací.

Kompletní přehled SSL certifikátů Thawte v naší nabídce

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
SSL 123 Wildcard 5 830 Kč $749 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail
Web Server Wildcard 9 997 Kč $599 OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing 4 345 Kč $299 OV NE 2 dnů 1-2 KoupitDetail