Základní, nejlevnější SSL certifikáty

Všechny nabízené základní SSL certifikáty zajišťují bezproblémové zabezpečení přenosu dat mezi servery a prohlížečem a jsou důvěryhodné pro 99,9 % prohlížečů. Do této skupiny patří podle ověření DV i OV certifikáty, včetně certifikátů podporujících zabezpečení více domén - SAN/UC.

I ty nejlevnější SSL certifikáty bezpečně chrání informace mezi servery a prohlížečem. Zabezpečí osobní údaje, hesla, čísla účtů, čísla platebních karet a další, aby byly chráněny před hackery a dalšími on-line podvodníky. V případě, že si nebudete vědět rady, naši zkušení pracovníci rádi poradí při výběru správného typu SSL certifikátu.

Nejprodávanější certifikát RapidSSL

Nejjednodušší zabezpečení webových stránek díky SSL certifikátu RapidSSL. Nejlevnější SSL certifikát z naší nabídky. Bleskové vystavení od 2 minut. Objednání 24/7. Možnost okamžitého nasazení.

Již od 349

Pokračovat...

Přehled nabízených základních SSL certifikátů

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
RapidSSL 349 Kč $59 DV NE 2 minut 1-3 Koupit Detail

RapidSSL certifikát

Cenově jednoznačně nejdostupnější a nejlevnější SSL certifikát, který je validován pouze na úrovni ověření domény pomocí zaslaného potvrzovacího e-mailu. Obrovskou výhodou certifikátu od společnosti RapidSSL je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.
SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však v intranetovém použití, interních systémech nebo u menších webových projektů, kde se nevyžaduje ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení.

Thawte SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail

Thawte SSL 123 certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát od certifikační autority Thawte. Vystavení je založeno na doménové validaci (DV), která umožňuje vystavit tento SSL certifikát během několika minut.
SSL certifikát je vhodné používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu. Jeho uplatnění je prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci, převážně však u intranetových řešení, zabezpečení mailových serverů nebo jednoduchých webových aplikací/stránek.

Thawte Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Thawte Web Server certifikát

Nejpopulárnější SSL certifikát společnosti Thawte, který nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Ke zdůraznění důvěryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci.
Své využití nachází v komerčních webových projektech, jako jsou například e-shopy nebo rezervační systémy, dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek.

Symantec Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základní SSL certifikát z nabídky certifikační autority Symantec. V procesu ověření a vystavení Secure Site certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát se využívá v bankovním a finančním sektoru, nebo jiných veřejných projektech jako jsou e-shopy, rezervační systémy, atd., kde se doporučuje zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.

GeoTrust QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doménovém jméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.
SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu. Nachází své využití především v intranetovém použití, interních systémech nebo na menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

GeoTrust True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Nejprodávanější SSL certifikát od společnosti GeoTrust nabízí podporu SAN/UC se zabezpečením až 25 domén, kompletní ověření společnosti, pro kterou je certifikát vystaven a je možné ho díky licenci využít na neomezeném počtu serverů.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachází své uplatnění prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci - komerční, firemní nebo veřejné webové projekty. Certifikát je také doporučován pro použití na poštovním serveru Microsoft Exchange.

Ceny uvedené bez DPH.