Code Signing EV certifikáty

Code Signing certifikáty jsou specializované certifikáty určené k podepisování aplikací. Jsou nezbytné pro vydavatele i uživatele aplikace samotné, protože garantují původ aplikace, neměnnost a identitu vydavatele. EV certifikáty jsou navíc ještě důvěryhodnější a jsou uloženy výhradně na tokenu, který je chrání proti krádeži a zneužití.

Code Signing EV certifikáty

K čemu je nutný podpis aplikací Code Signing certifikátem?

Podpis aplikací chrání uživatele proti změně kódu; změna podepsané aplikace způsobí její nedůvěryhodnost. Podepsáním aplikace pomocí Code Signing certifikátu budou mít uživatelé jistotu, že získaný software pochází jednoznačně od společnosti, která jej vytvořila a že mohou softwaru důvěřovat. Podpis aplikací je vyžadován také pro jejich distribuci (Apple store, Google Play, Microsoft store, atd.).

Při spuštění podepsané aplikace uživatel vidí název vydavatele a po kliknutí na tento název uvidí detaily Code Signing certifikátu. Jakákoliv změna kódu znehodnotí podpis. Tím může uživatel autentizovat vydavatele a je chráněn proti změně kódu aplikace.

Podpis EV certifikátem je důvěryhodnější

Podpis Code Signing EV certifikátem zaručuje 100% důvěryhodnost aplikace i pro SmartScreen filter ve Windows. Můžete si být jisti, že systém Windows vaši aplikaci nezablokuje. Uložení certifikátu na token chrání privátní klíč i certifikát proti krádeží a zneužití. Certifikát spolu s privátním klíčem není možné exportovat a pro použití je třeba zadat heslo. Zneužití je tak prakticky nemožné.


aplikace podepsané Code Signing certifikátem ochraňují uživatele

Nejbezpečnější Code Signing EV certifikát

Nová generace Code Signing EV certifikátů lépe zabezpečuje podpis kódu díky využití tokenu od certifikační autority a díky tomu je zneužití certifikátu prakticky nemožné. Pomáhá dosáhnout vyšší důvěryhodnosti vaší aplikace a zabraňuje zablokování programu ve Windows Smartsreen Filteru. Certifikát také potřebujete pro podpis ovladačů pro Windows.
Již od 15 333 Kč Objednat