Kontakty

Protože problematika zabezpečení webových stránek a SSL certifikátů není zcela triviální a vzhledem k šíři naší nabídky může být složité zvolit ten nejlepší SSL certifikát pro zabezpečení vašeho projektu, naši školení pracovníci jsou vám vždy připraveni nabídnout profesionální pomoc a podporu při řešení jakýchkoliv problémů.

Zákaznická podpora

Školení pracovníci s certifikací Symantec Web Security Sales Expert Plus jsou k dispozici každý všední den v běžnou pracovní dobu.

Pevná linka: +420 511 150 150
Mobil: +420 603 196 637 (+420 603 1 ZONER)
E-mail: admin@zoner.cz
Rychlý dotaz: formulář

Zákaznická podpora 24/7 internetových služeb CZECHIA.com je našim zákazníkům k dispozici nonstop.

Sledujte nás na Facebooku, Twitteru a Google+

Sledujte nás na sociálních sítích. Přinášíme novinky ze světa internetové bezpečnosti a pomáháme vám chránit se před aktuálními bezpečnostními hrozbami.Magazín o internetové bezpečnosti

Již od roku 2012 vás v Magazínu o SSL certifikátech a bezpečnosti pravidelně informujeme o aktuálním dění v internetové bezpečnosti a radíme, jak si poradit se zranitelnostmi a riziky, které hrozí vašim serverům.
V magazínu najdete také informace o certifikačních autoritách, informace a zajímavosti o SSL certifikátech a mnoho návodů (nejen) pro webové servery.

O společnosti ZONER software

ZONER software, a. s. je významný tvůrce software, současně také přední poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Hlavní sídlo společnosti je v Brně. Společnost má pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA; své produkty prodává ZONER software, a. s. celosvětově.

Poštovní adresa: ZONER software, a.s., Nové sady 18, 602 00 Brno
IČ: 49437381
DIČ: CZ49437381
Web společnosti:: www.zoner.eu

Jsme Symantec Website Security Platinum Partner. Tento nejvyšší stupeň partnerství s rodinou certifikačních autorit Symantec prokazuje naši kompetenci v oblasti zabezpečení SSL certifikáty a schopnost nejen certifikáty prodávat, ale též přinést zákazníkům přidanou hodnotu a pomoci jim s kompletním zabezpečením jejich serverů.

Symantec Website Security Pplatinum partner