Průvodce výběrem SSL

Nevíte jaký SSL certifikát vybrat?
Připravili jsme pro vás několik běžných projektových situací s doporučením vhodného typu SSL certifikátu. Při rozhodování můžete také využít možnost vzájemného porovnání jednotlivých certifikátů.

Potřebuji zabezpečit www stránky za nejnižší možnou cenu

Doporučujeme volbu SSL certifikátu RapidSSL. Na SSLmarket za nejnižší možnou cenu na trhu!

Potřebuji zabezpečit firemní portál (intranet), firemní poštu (webmail)

Doporučujeme volbu některého z DV SSL certifikátu. Tyto SSL certifikáty poskytují pouze základní ověření.

Potřebuji zabezpečit e-shop, firemní www stránky

Doporučujeme volbu výběrem z OV SSL certifikátů. Ověření společnosti zdůrazňuje důvěryhodnost provozovatele www projektu, návštěvník má možnost kdykoliv si provozovatele stránek ověřit.
Alternativní volbou jsou EV SSLcertifikáty, které nabízejí nejvyšší stupeň důvěryhodnosti a jsou v prohlížečích zobrazeny výraznou zelenou barvou v adresním řádku.

Potřebuji zabezpečit více domén

Zabezpečení více domén je možné realizovat jak samostatnými SSL certifikáty, tak i jedním SAN certifikátem, který umožňuje vložení alternativních domén k hlavní doméně. Tyto certifikáty kromě peněz šetří i IP adresy, neboť na jednom serveru stačí pro zabezpečení více domén pouze jedna.

Potřebuji zabezpečit více sub-domén

Pro zabezpečení subdomén slouží Wildcard SSL certifikáty. Jedná se o tzv. hvězdičkové certifikáty, které umožňují zabezpečit neomezené množství domén na úrovni hvězdičky ("*").

Potřebuji zabezpečit Exchange server

Nabízíme SSL certifikáty vhodné přímo pro zabezpečení aplikací od společnosti Microsoft, tedy například SSL pro MS Exchange.

Potřebuji zabezpečit Facebook aplikaci nebo stránku

Od roku 2011 je na sociální síti Facebook povinností zabezpečit všechny externě načítané zdroje. Pro více informací navštivte stránku SSL certifikáty pro Facebook.

Naše společnost deklaruje, že bezpečnost je jednou z nejvyšších priorit

Jasnou volbou jsou EV SSLcertifikáty, které nabízejí nejvyšší stupeň důvěryhodnosti a jsou v prohlížečích zobrazeny výraznou zelenou barvou v adresním řádku.

Jsme banka, finanční instituce

Nepsaným standardem pro oblast financí jsou EV SSLcertifikáty, které nabízejí nejvyšší stupeň důvěryhodnosti a jsou v prohlížečích zobrazeny výraznou zelenou barvou v adresním řádku. Nejvhodnější volbou je v tomto případě EV SSL certifikát od společnosti Symantec - Secure Site EV.
Alternativou k EV certifikátům jsou levnější OV SSL certifikáty.

 

Stále si nevíte rady a naše stránky vám nepomohly?
Neváhejte kontaktovat naše zkušené pracovníky, kteří jsou připraveni vám poradit s nejvhodnějším výběrem SSL certifikátu.