Certifikáty Entrust ztratí od 1. 11. 2024 důvěru v Chrome, doporučujeme přechod k DigiCertu

Certifikáty Entrust ztratí od 1. 11. důvěru v Chrome, doporučujeme přechod k DigiCertu. Novým certifikátům Entrust už nebude Chrome věřit a bude zobrazovat chybu zabezpečení. Stávající certifikáty můžete prodloužit s DigiCertem a se slevou až 15 %!

Google Chrome přestane důvěřovat Entrustu

Entrust nebude důvěryhodný v Chrome

Google oznámil, že 31. října 2024 přestane jeho prohlížeč Chrome důvěřovat nově vydaným certifikátům společností Entrust. To znamená, že certifikáty vydané po tomto datu nebudou v Chrome fungovat a prohlížeč bude zobrazovat chybu na webu, který by je používal. Jelikož má Chrome zhruba 65% tržní podíl, je nutné tento problém včas řešit.

Google uvádí, že dlouhodobé problémy Entrustu s dodržováním standardů a bezpečnostními incidenty vedly k poklesu důvěry v jejich certifikáty. Podrobné informace naleznete v oficiálním zdroji Google Security blog.

Přejděte k DigiCertu a získejte slevu až 15 %

Nové certifikáty již nemá smysl od CA Entrust kupovat, přejděte proto s naší asistencí k DigiCertu. V závislosti na úrovni ověření dového certifikátu můžete získat slevu až 15 % na nový certifikát DigiCert.

Více informací najdete na stránce věnované tomuto tématu.

SSLmarket je nejlepším partnerem DigiCertu

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti internetové bezpečnosti a TLS certifikátů. Pomůžeme vám s hladkým přechodem a zajistíme, že vaše webové stránky budou vždy splňovat nejvyšší standardy zabezpečení. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete asistenci, náš tým odborníků je vám k dispozici. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.