Náš první S/MIME certifikát: DigiCert Client Premium

Logo certifikační autority DigiCert

(15.11.2018) Produkt DigiCert Client Premium je vlajkovou lodí v naší nové nabídce S/MIME certifikátů. Tento certifikát vaše e-mailové zprávy nejen opatří digitálním podpisem, ale umožní vám i zašifrovat jejich obsah. Užít jej můžete rovněž k podpisu dokumentů.

DigiCert Client Premium certifikát vaši e-mailovou adresu zabezpečí na jeden až tři roky, dle vašeho výběru platnosti. Typem ověření se jedná o OV certifikát, je tedy vystaven na základě ověření organizace, ovšem díky e-mailovému potvrzení jej může získat v rámci minut.

Spektrum užití tohoto S/MIME certifikátu je široké – můžete s ním podepisovat nejen e-maily, ale i dokumenty. E-maily kromě podpisu dokáže i zašifrovat.

Zajistěte si důvěryhodnost vaší elektronické komunikace, ať již e-mailů či dokumentů, a autentizujte se jako jejich odesilatel. V detailu certifikátu bude uvedeno vaše jméno, e-mailová adresa i společnost. Tyto v e-mailovém klientovi zobrazené informace adresátovi ručí za původ a neměnnost přijaté zprávy či dokumentu.