Nové logo certifikátů RapidSSL

(21.12.2022) S radostí vám představujeme nové logo certifikátů RapidSSL, oblíbených pro jejich nejnižší cenu na trhu, bleskové vystavení a samozřejmě i 100% důvěryhodnost a zabezpečení. Stejně jako ostatní certifikáty v naší nabídce spadá RapidSSL pod největší CA na světě DigiCert, jejímž jsme hrdým partnerem.

Nové logo brandu RapidSSL, které vidíte níže a které vás od nynějška bude doprovázet i na našich stránkách, podle jeho tvůrců lépe odráží současnou éru digitální důvěryhodnosti. Zelená část loga má symbolizovat bleskovou rychlost vystavení, kterou certifikáty RapidSSL prosluly. Zákazníci žádající RapidSSL certifikát mohou vždy počítat s tím, že „mají zelenou" a že tento typ certifikátu s vysokou hodnotou a nízkými náklady získají obratem.

Jako drobné nevýhody populárních „Rapidů" můžeme uvést, že nedisponují podporou SANů, tedy že neumí zabezpečit více domén v certifikátu současně, a že po vystavení nevygenerují pečeť certifikační autority jako dodatečný symbol zabezpečení. Obě funkce ale získáte s jakýmkoliv jiným DV certifikátem z naší nabídky.

Věříme, že se vám nové logo bude líbit. Inovací je třeba a i v našem SSLmarketu na nich usilovně pracujeme a pravidelně vám přinášíme nové funkce, vylepšení a vychytávky.

Nové logo certifikátů RapidSSLu
Nové logo certifikátů RapidSSL