Nový web a rozšíření nabídky o produkty DigiCert

Logo certifikační autority DigiCert (12.10.2018) K dnešnímu datu náš SSLmarket hrdě oznamuje hned několik novinek najednou: Přešli jsme na nové webové stránky, spustili jsme novou zákaznickou administraci a zahájili prodej produktů DigiCert.

Kromě nového responzivního designu naší homepage byla spuštěna i nová zákaznická administrace. V moderním a přehledném uživatelském rozhraní nově najdete nejen názorné grafy, ale zejména dosud nenabízené funkce, například nástroj pro přidání SANů do již vystaveného certifikátu. Všechna vylepšení vám budeme postupně představovat detailněji.

Současně s designem inovujeme i naši nabídku a rozšiřujeme ji o produkty certifikační autority DigiCert. Již nyní u nás můžete získat nové code signing certifikáty, stačí jen odeslat objednávku. Serverové TLS certifikáty vás očekávají příští týden. Kompletní bude portfolio DigiCertu do konce října, kdy do nabídky začleníme i S/MIME a podepisovací certifikáty. O možnosti objednání jednotlivých novinek vás budeme samozřejmě zavčas informovat.

Věříme, že v naší nové nabídce vždy najdete to správné řešení pro zabezpečení vašeho projektu a že vám naše nové stránky práci s certifikáty ještě více usnadní, ať už se bude jednat o Code Signing, TLS certifikáty či S/MIME certifikáty.