Pečeť certifikátu získáte přímo v detailu objednávky

(20. 5. 2021) Zjednodušili jsme získání pečeti certifikační autority (CA Seal). Nově získáte HTML kód pečeti přímo v detailu objednávky certifikátu. Můžete si také zapnout či vypnout dodatečné vlastnosti Smart Sealu, který je výsadou prestižních Secure Site certifikátů.

Jak získat pečeť certifikační autority v zákaznické administraci

Každý TLS certifikát s sebou přináší možnost získat a vystavit pečeť CA na svém webu (výjimkou je pouze RapidSSL, který pečeť nemá). V zákaznické administraci najdete v sekci Stažení nové tlačítko pro získání pečeti.

Proveďte revizi nastavení pečeti CA pomocí tlačítka "Nastavit pečeť CA". Zde si vybíráte možnosti zobrazení a u běžné pečeti její velikost (Thawte, GeoTrust). Pečeť Smart Seal, kterou získáte spolu s certifikáty Secure Site, nabízí více - můžete zapnout animaci, zvětšení pečeti po najetí (hover), přidání vlastního firemního loga atd. Po potvrzení volby se vaše preference odešlou k DigiCertu a tam se uloží. Při změnách tedy není potřeba měnit kód pečeti na vašem webu.

Nastavení pečeti Smart Seal, kterou získáte k certifikátům Secure Site
Nastavení pečeti Smart Seal, kterou získáte k certifikátům Secure Site. Klikněte pro zvětšení.

Jakmile máte vybránu velikost, tak dialog potvrďte a zavřete a pečeť si stáhněte pomocí ikony na stejném tlačítku. Ukáže vám skript a HTML kód pečeti, který pak přidáte na váš web na místo, které jste pro pečeť vybrali. Obě části pečeti použijte zároveň a vložte do kódu vašich stránek (skript můžete vložit i do hlavičky stránek). Pokud posíláte pečeť svému webmasterovi, tak jistě přijde vhod možnost stažení informací v TXT formátu. Ty pak stačí přeposlat vhodné osobě.