Přelomové rozšíření naší nabídky: Certifikáty pro podepisování dokumentů a PDF

Logo certifikační autority DigiCert(8.11.2018) Kromě serverových a Code Signing certifikátů náš SSLmarket nově nabízí i podpisové certifikáty pro firmy. Tyto certifikáty pro podepisování dokumentů zajistí jejich důvěryhodnost v obvyklých kancelářských programech.

Tzv. document signing certifikáty adresátovi nejen garantují neměnnost vašich dat, tedy jejich integritu, ale i jejich původ a autenticitu. Prokazují tedy vaši identitu jako odesilatele.

Podpisové certifikáty od CA DigiCert jsou unikátní díky nejvyšší možné bezpečnosti použití. Privátní klíč k nim je totiž uložen na tokenu a váš certifikát tak nemůže být zneužit. Reputace vaší společnosti je zcela v bezpečí a kompromitace jejího jména vyloučena.

Vybrat si můžete mezi dvěma typy tohoto nového produktu – mezi DigiCert Document Signing Organization 2000 a DigiCert Document Signing Organization 5000. Jak jejich název napovídá, rozdíl spočívá v počtu možných podpisů za rok. Oba certifikáty jsou vystaveny během jednoho dne a jako dobu platnosti si můžete zvolit jeden, dva, či tři roky.

Samotný podpis je snadný a nepotřebujete k němu žádný speciální software, probíhá přímo v kancelářských aplikacích.