Přinášíme zákazníkům cloud HSM KeyLocker

(22. 12. 2023) Tradičně přinášíme vám nejnovější produkty a funkce největší CA na světě DigiCert. Nově můžete těžit z výhod bezpečného uložení Code Signing certifikátu v cloudu DigiCertu. Služba se jmenuje KeyLocker a je součástí platformy DigiCert ONE, nemusíte si však nic licencovat - jeho zřízení je plně automatické a pouze za malý příplatek ke Code Signing certifikátu.

Výhody KeyLockeru

KeyLocker je bezpečné cloudové úložiště klíčů, které funguje jako HSM. Ušetří vám vysoké pořizovací náklady na HSM a cloud je na rozdíl od HSM dostupný všude, takže můžete podepisovat odkudkoliv. Podepisování metodou hash signing je navíc rychlé a podepisované soubory se nepřenáší přes internet. Největší výhodou KeyLockeru je možnost automatizace podpisu (CI/CD), což certifikát uložený na tokenu neumožňuje. KeyLocker splňuje přísné bezpečnostní normy FIPS 140-2 level 3 a CC EAL4+.

Jak KeyLocker využít

V objednávce Code Signing (OV či EV) certifikátu zvolíte uložení certifikátu - výchozí možnost je uložení na token. Nově můžete zvolit uložení do KeyLockeru. Po dokončení ověření bude certifikát vydán a automaticky nahrán přímo do této služby a bude dostupný v cloudu DigiCertu (v jeho cloudovém HSM). Přístupy k němu dostane zákazník automaticky.

Více informací o KeyLockeru najdete na jeho produktové stránce.