SSLmarket držitelem nových cen

(29. 10. 2020) Letošní setkání certifikační autority DigiCert s jejími partnery se z všem dobře známých důvodů konalo pouze virtuálně. I přesto si z něj SSLmarket odnesl významná ocenění.

Roundtable DigiCertu, neboli vyhodnocení fiskálního roku, letos proběhl netradičně formou virtuální konference. Během ní jsme měli možnost naživo komunikovat s představiteli certifikační autority a dozvědět se tak o chystaných novinkách přímo z první ruky. A stejně jako v předcházejících letech jsme i za rok 2020 obdrželi významné ceny – Sales Performance Award a DigiCert Champion Award.

O první jsme se zasloužili na základě našich prodejních výsledků, o druhou díky způsobu naší práce. Zákazník a jeho bezpečnost jsou pro nás na prvním místě a naši klienti mohou počítat s přidanou hodnotou našich služeb.

Viceprezident DigiCertu Dane Greyvenstein volbu vítěze okomentoval takto:

Dane Greyvenstein

Titul DigiCert Champion je pro nás synonymem loajálnosti, exkluzivní spolupráce a naprosté oddanosti našemu společnému úsilí. Letošní vítěz se nejenže může pyšnit těmito kvalitami, ale rovněž zcela sdílí naše priority. Cenu DigiCert Champion pro rok 2020 proto nemůže obdržet nikdo jiný než Zoner.

Rok co rok dokáže pouze několik málo partnerů dosáhnout pozoruhodných prodejních výsledků a ty si zaslouží ocenění. Jedním z vítězů v kategorii Mimořádné prodejní výkony pro tento rok je Zoner.