Jsme partnerem KeyTalk BV

(27.01.2022) S hrdostí oznamujeme, že jsme se stali novým partnerem KeyTalk BV, nizozemské společnosti poskytující PKI řešení.

KeyTalk logo

Společnost KeyTalk byla založena již v roce 2004 a od začátku se zaměřuje na zjednodušení správy PKI pro běžné uživatele. Jako své poslání si vytyčila plně automatizovat pracný proces získání a nasazení certifikátu - a to nejen S/MIME, ale jakéhokoliv.

Zoner software a SSLmarket se, stejně jako již dříve DigiCert, stali technologickým partnerem této unikátní firmy. SSLmarket je lídr v inovacích a proto není překvapením, že si tento trojlístek rozumí. Z trojího partnerství se samozřejmě můžete těšit i vy, naši zákazníci. Ve službách SSLmarketu najdete perfektní hattrick – zkušenost a agilitu SSLmarketu, důvěryhodné certifikáty od DigiCertu a dokonalou automatizaci od KeyTalku. Tedy vše, co si můžete přát, v jednom.

KeyTalk svá řešení pro automatickou správu certifikátů nabízí pouze přes partnery. V SSLmarketu vám proto služby KeyTalku rádi zprostředkujeme, ať už se jedná o Certificate Key Management System (CKMS) či Secure Email Service. Na vás tak zbyde pouze těšit se z ušetřené námahy i času.