Aktivace certifikátu DigiCert Document Signing

Návod pro stažení Document Signing certifikátu na token. Tento postup je třeba vykonat po vystavení Document Signing certifikátu, který je uložen na bezpečnostním tokenu. Token zasílá CA kurýrem po dokončení certifikátu.

Průběh objednávky Document Signing certifikátu

Objednávka Document Signing certifikátu je u CA DigiCert plně automatizovaná. Po dokončení ověření je certifikát nahrán na token a poslán k zákazníkovi. Všechny informace potřebné pro aktivaci certifikátu najdete v administraci SSLmarketu v detailu objednávky (tracking code, heslo k tokenu, utility).

Aktivace tokenu pro Document Signing certifikát

U certifikátu Document Signing je lhostejné, zdali je to váš první certifikát, nebo jeho prodloužení. Postup se neliší, pouze při prvním získání je token poslán kurýrem. Majitelé certifikátu Document Signing certifikát na obdržený token importují (token tedy nedostávají připravený). K podepisování je rovněž potřeba obslužná aplikace Safenet, kterou si můžete stáhnout zde.

Po obdržení tokenu provedete import certifikátu pomocí utility DigiCert Document Signing Installer od CA DigiCert. Opět si ji stáhnete ze SSLmarketu, odkaz je (stejně jako všechny potřebné informace) v detailu objednávky.

Při importu je nutné zadat heslo, které najdete v detailu vaší objednávky v SSLmarketu. Po zadání tohoto hesla (aktivačního klíče) se certifikát na token stáhne na pozadí a můžete ho začít spolu s aplikací Safenet používat.