SSL certifikáty Symantec

Symantec (dříve společnost VeriSign) patří ke světové špičce pro poskytování bezpečnostních řešení. Certifikační autorita Symantec je nejznámější, největší a nejuznávanější na světě. Certifikáty společnosti Symantec používá většina významných světových společností, v bankovním sektoru jsou certifikáty Symantec samozřejmostí. Získáním certifikátu Symantec Vaše společnost deklaruje nejvyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

Logo certifikační autority Symantec

Společnost Symantec byla založena v roce 1982 a od svého začátku se zaměřuje na poskytování produktů spojených se zabezpečením informací a dat. V roce 2010 společnost Symantec odkoupila certifikační autoritu VeriSign a pod svou značkou nabízí certifikáty nejvyšší úrovně kvality a zabezpečení. Certifikační autorita Symantec je aktivním členem CA/B fóra a sama dodržuje navržené standardy pro vydávání SSL certifikátů.
Všechny SSL certifikáty Symantec nabízí zobrazení pečetě Norton Secured Seal - nejdůvěryhodnější značku na internetu. Další obrovskou výhodou SSL certifikátů Symantec jsou nabízené služby zdarma Seal-in-Search, Web Site Malware ScanVulnerability Assessment, které aktivně pomáhají zabezpečit webové stránky.

Přehled nabízených SSL certifikátů od certifikační autority Symantec (dříve VeriSign)

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Secure Site certifikát

Základní SSL certifikát z nabídky certifikační autority Symantec. V procesu ověření a vystavení Secure Site certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát se využívá v bankovním a finančním sektoru, nebo jiných veřejných projektech jako jsou e-shopy, rezervační systémy, atd., kde se doporučuje zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.

Secure Site Pro 19 997 Kč 995 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Secure Site Pro certifikát

SSL certifikát zajišťující nejvyšší možné šifrování o minimální 128-bitové hloubce i u starších webových prohlížečů a operačních systémů. V procesu ověření a vystavení Secure Site Pro certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát doporučujeme využívat v případě požadavku na nejvyšší stupeň zabezpečení, kde se předpokládá i používání starších webových prohlížečů.

Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Zabezpečené webové stránky jsou v prohlížečích identifikovány výraznou zelenou barvou adresního řádku s informacemi o společnosti a certifikační autoritě. Použitím SSL certifikátu Secure Site EV každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.

Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát nabízející v současnosti nejvyšší možné zabezpečení datového přenosu. Minimální 128-bitová hloubka šifrování i u starších webových prohlížečů a operačních systémů, s rozšířenou validací (EV), nabízí daleko vyšší stupeň zabezpečení než běžné SSL certifikáty.
SSL certifikát nachází využití v projektech, kde je vyžadována garance min. 128 bitového šifrování ve všech typech prohlížečů. Současně nabízí uživatelskou přístupnost ve formě EV certifikátu (Extended Validation). Typickou oblastí je bankovní a finanční sektor.

Secure Site Wildcard 41 663 Kč 1599 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Secure Site Wildcard certifikát

SSL certifikát nachází své využití v případě potřeby zabezpečit více subdomén na více serverech pomocí pouze jednoho SSL certifikátu. Ideální použití nabízí pro prestižní či specializované webové projekty, například na serveru s více důležitými službami či pro poskytovatele finančních produktů a služeb, pro něž je certifikační autorita Symantec standardem.

Secure Site Pro Wildcard 91 667 Kč 4975 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Secure Site Pro Wildcard certifikát

Jedná se o vylepšenou verzi hvězdičkového SSL certifikátu Secure Site Wildcard. Zabezpečuje neomezený počet subdomén určitého řádu (Wildcard) a přináší výhody Pro verze, kterými jsou například použití moderního ECC šifrování a DSA šifry.
Spolu s Pro verzí certifikátu můžete také využít funkci Vulnerability assessment, která upozorňuje na zranitelnosti vašeho serveru a software.

Code Signing 8 663 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Code Signing certifikát

Certifikát, který umožňuje vývojářům a softwarovým firmám přidat k aplikaci distribuované přes internet digitální podpis. Jakákoliv změna kódu při distribuci k zákazníkovi je díky podepsání zjištěna a aplikace bude označena za nedůvěryhodnou.
Certifikát nachází své využití především u vývojářů a softwarových firmách, které vyžadují mít své aplikace distribuované přes internet digitálně podepsané a zabezpečené od světově nejuznávanější certifikační autority.

Code Signing EV 13 967 Kč 795 $ EV NE 14+ dnů 1-3 KoupitDetail

Code Signing EV certifikát

Důvěryhodnější verze certifikátu pro podpis kódu přináší vyšší bezpečnost díky HW tokenu, na kterém je uložen certifikát.
Též řeší problém blokování aplikací Smartscreen filtrem ve Windows.
EV Code Signing certifikát je vhodný pro malé i velké softwarové vývojáře. Malí vývojáři a firmy vyřeší problém s nedůvěryhodností aplikace pro Smartscreen filter ve Windows, velké softwarové firmy zabezpečí podpisový certifikát proti krádeži a zneužití.

Ceny uvedené bez DPH.