Instalace SSL certifikátu na webový server

Níže naleznete české návody na instalaci SSL certifikátu pro konkrétní server. Pokud není váš server zahrnut v následujících návodech, naleznete návod v angličtině na portálu podpory dotyčné certifikační autority. Pro vybrané webové servery jsme připravili videonávod, jak vygenerovat CSR a nainstalovat certifikát na server.

Kde najít certifikát pro instalaci

Jakmile je dokončen proces ověření certifikátu, je vygenerovaný SSL certifikát zaslán na e-mail technického kontaktu, popřípadě jej kdykoliv získáte po přihlášení na váš zákaznický účtet.

Instalace SSL certifikátu na server Apache

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro vytvoření veřejného klíče (CSR) a instalaci certifikátu na Apache webový server.

Instalace SSL certifikátu na server IIS 7 a IIS 6

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro vytvoření veřejného klíče (CSR) a instalaci certifikátu na IIS 7 a IIS 6 webový server.

Instalace SSL certifikátu na server IIS 8 a IIS 8.5

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro vytvoření veřejného klíče (CSR) a instalaci certifikátu na webový server IIS 8 a IIS 8.5.

Instalace SSL certifikátu na server Exchange 2010 a 2007

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro instalaci certifikátu na server Microsoft Exchange 2010 a 2007.

Instalace SSL certifikátu na server Apache Tomcat

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro instalaci certifikátu na Apache Tomcat webový server.

Instalace SSL certifikátu na server Nginx

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro vytvoření veřejného klíče (CSR) a instalaci certifikátu na Nginx webový server.

Instalace SSL certifikátu na NAS Synology

Připravili jsme pro vás návod na instalaci SSL certifikátu na NAS Synology. Synology může certifikát používat pro bezpečný přístup do administrace, ale také pro svůj webový server.

Instalace SSL certifikátu na server Kerio Connect (Mail server)

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro instalaci certifikátu na Kerio Connect webový server.

Instalace SSL certifikátu na server Zimbra

V tomto článku nápovědy naleznete návod pro instalaci certifikátu na server Zimbra.


Pokud návod na instalaci není pro hledaný server uveden, doporučujeme databáze znalostí certifikačních autorit. V nich jsou uvedeny veškeré návody na instalaci SSL certifikátů na všechny běžně používané webové servery.