Zabezpečte si váš web, nebo bude nedůvěryhodný!

Od 24. července jsou weby fungující pouze na HTTP označeny za nedůvěryhodné. Stalo se tak po aktualizaci prohlížeče Chrome 68.

Webové stránky bez SSL/TLS certifikátu jsou označeny slovem Nezabezpečeno a varování je návštěvníkovi zobrazeno hned vedle adresy webu.

Podívejte se na video, jaké nebezpečí pro váš web Chrome 68 představuje. Nečekejte a zabezpečte web s námi, odborníky na SSL/TLS certifikáty. Jsme největší prodejce SSL/TLS certifikátů ve střední Evropě a rádi vám pomůžeme.

Chcete vyřešit problém včas? Pořiďte si certifikát pro HTTPS ještě dnes!  

Koupit SSL/TLS certifikát


Chraňte soukromí svých návštěvníků šifrováním! Zde jsou hlavní důvody

Dříve bylo šifrování něco navíc, co používaly pouze banky a státní instituce, dnes je však šifrování nedílnou součástí samotného fungování webu. Přečtěte si, proč HTTPS na webu potřebujete a proč se bez SSL/TLS certifikátu dnes neobejdete.

Argumenty pro bezpečný web s HTTPS

 • Web i přenášená data jsou chráněná proti odposlechu
 • Obsah webu nemůže být změněn
 • K adrese svého webu můžete pomocí EV certifikátu doplnit název vaší společnosti, váš web tak bude maximálně důvěryhodný
 • HTTPS vám pomůže se SEO (je to ranking signal), web se může posunout na vyšší místo v Googlu
 • Web bude rychlejší díky protokolu HTTP/2

Co se stane bez HTTPS na webu

 • U adresy webu bude svítit Nezabezpečeno nebo Not Secure
 • Data lze odposlouchávat, měnit a lze ukrást hesla
 • Hláška o nezabezpečení bude odrazovat návštěvníky
 • Prodejci pocítí pokles návštěvnosti i finančně
 • Pro ochranu osobních údajů (GDPR) je šifrování vysoce doporučeno.
 • Protokol HTTP/2 (náhrada současného HTTP) funguje pouze šifrovaně; bez certifikátu web jednou přestane fungovat.
Nezabezpečený web bez HTTPS odrazuje návštěvníky
Nezabezpečený web bez HTTPS odrazuje návštěvníky

Chcete vyřešit problém včas? Pořiďte si certifikát pro HTTPS ještě dnes!  

Koupit SSL/TLS certifikát


Chcete získat důvěru návštěvníka? S doporučenými SSL/TLS certifikáty je to jednoduché

True BusinessID EV

True BusinessID EV certifikát se zeleným pruhem Zobrazte Název vaší společnosti [CZ] vedle adresního řádku pomocí EV certifikátu! Nejprodávanější EV certifikát z naší nabídky se zeleným pruhem s názvem vaší organizace. Můžete jím zabezpečit až 250 domén (příplatkové SANy).

Již od 4 245 Kč Objednat EV

True BusinessID

True BusinessID OV certifikát OV certifikát s ověřením organizace True BusinessID obsahuje ověřený název vaší společnosti a umožňuje autentizaci serveru. Je minimálním vhodným zabezpečením pro e-shopy a e-commerce. Můžete jím zabezpečit až 250 domén (příplatkové SANy).

Již od 2 495 Kč Objednat OV

Thawte SSL 123

Thawte SSL 123 certifikát S certifikátem Thawte SSL 123 s doménovým ověřením zabezpečíte web za několik minut! Základní Thawte SSL 123 certifikát je vhodný pro jednodušší weby, které neslouží pro e-commerce. Certifikát je plně důvěryhodný a nezobrazuje v prohlížeči žádné chyby.

Již od 1 445 Kč Objednat DV

Nechcete mít nedůvěryhodný web? Pomůžeme vám ho zabezpečit ještě dnes!  

Vybrat správný SSL/TLS certifikát


FAQ - nejčastější dotazy k Chrome 68

Google (ale i Firefox) usilují o rychlejší rozšíření protokolu HTTPS na webech, protože nezabezpečený web je možné snadno odposlouchávat a pozměnit.
HTTPS je nezbytné pro provoz webových stránek a proto jsou uživatelé Chrome varováni před riziky nezabezpečeného webu.
Změna se projevuje od 24. července 2018, kdy byl vydán Chrome 68 a stávající prohlížeče budou aktualizovány. Betaverze již označují weby s HTTP jako nezabezpečené. Ostatní prohlížeče budou před HTTP varovat také, pokud tak již nečiní.
Díky HTTPS bude web bezpečný, důvěryhodný a rychlejší (díky protokolu HTTP/2). SSL/TLS certifikát nejen šifruje a zvyšuje důvěryhodnost webu, ale přispívá ke kladnému SEO webu. Google potvrdil, že HTTPS je tzv. SEO ranking signal a certifikát přispívá jako kladný faktor k SEO hodnocení webu.
Přejít na zabezpečený web je snadné. Doporučujeme využít našeho průvodce 10 kroků nutných pro převod webu z HTTP na HTTPS, který váš provede převodem webu na HTTPS v deseti krocích.
Nezabezpečený protokol HTTP je možné odposlouchávat a měnit, jak již bylo několikrát zmíněno. Pokud byste přesto byli ochotni nést toto riziko ohrožení bezpečnosti návštěvníka, tak problém s HTTP nastane znovu v příštích letech. Zastaralý protokol HTTP je nahrazován nástupcem s názvem HTTP/2 a tento protokol funguje v prohlížečích pouze šifrovaně. Váš web by tak byl v budoucnu zcela nedostupný a nefunkční.

Pomoc s SSL certifikáty

Je toho na vás moc? Rádi vám poradíme.

Napište nám
admin@zoner.cz
Kontaktní formulář
Zavolejte nám
+420 511 150 150
+420 603 196 637