Letošní konference CA DigiCert – další úspěch pro SSLmarket

2. 12. 2021 | Petra Salašová

Rok co rok pořádá CA DigiCert setkání svých představitelů s obchodními partnery. A ačkoliv se okolnosti konference změnily, je DigiCert stále nejdůvěryhodnějším poskytovatelem PKI řešení na světě a SSLmarket největším prodejcem SSL/TLS certifikátů ve střední Evropě. SSLmarket si z mnoha předchozích setkání odnesl významná ocenění – a letošní rok nebyl výjimkou.

DigiCert není pouze certifikační autoritou, ale nabízí široké spektrum security služeb. Je poskytovatelem PKI a IoT řešení, které zákazník najde v moderní platformě DigiCert ONE, v níž DigiCert nabízí obsáhlé moduly Enterprise PKI Manager, IoT Device Manager, Secure Software Manager a Document Signing Manager. Jejich názvy napovídají, k čemu slouží. Pokrývají kompletní potřeby bezpečných služeb, které může potřebovat jakkoliv velká firma.

Svou nabídku DigiCert pravidelně rozšiřuje pomocí partnerských firem a akvizic; například uvedením služby KeyTalk, kterou našim zákazníkům rovněž nabízíme, stejně jako VMC certifikáty. Dále má DigiCert v plánu integraci certifikátů pro PSD2 a kvalifikovaných certifikátů.

Součástí každého Roundtable je i předávání cen. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že se vyhlašování cen stalo naší doménou. V roce 2016 jsme získali ocenění za nejvyšší růst prodejů v regionu EMEA, v roce 2018 a 2019 nám byla udělena cena Million Dollar Club. Velice si vážíme i dalších cen z roku 2019; ceny za spolupráci Collaboration Award a zejména nejvyššího možného vyznamenání Partner of the Year. Minulý rok jsme zaznamenali dvojí úspěch v podobě cen Sales Performance Award a DigiCert Champion Award. A letošní rok? Za ten jsme si z Roundtable čerstvě odnesli ceny Innovation Award a Sales Performance Award, i když zatím pouze jen virtuálně. Sbírka našich ocenění se tak stala kompletní. Velice nás těší, že se nám nejen daří udržovat vysoký standard našich služeb, ale zároveň se i neustále zlepšovat, a že je naše práce oceněna maximálním možným způsobem.

Vždy jako první nabízíme nejnovější produkty a technologie DigiCert. Jako první jsme přišli s možností automatizace získání a instalace certifikátu přes ACME protokol i s multiyear objednávkami. Při letošním předávání cen o nás DigiCert řekl:

"Je nám ctí, že cenu DigiCert Partner Innovation Award za rok 2021 můžeme předat ZONERu. Jejich inovativní rozhraní uvedlo nové produkty DigiCertu do prodeje, a vdechlo jim tak život. Proto není překvapením, že se ZONER za letošní rok stal také top prodejcem multi year certifikátů v regionu EMEA. Gratulujeme všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli."

Philip Antoniadis - EVP of Worldwide Sales, DigiCert

Letošní spolupráce s CA DigiCert proběhla zejména ve znamení u multiyear objednávek spuštěného autoreissue. Díky nejvyššímu stupni partnerství jsme vám dále mohli nabídnout VMC certifikáty, novou pečeť DigiCert Smart Seal a službu pro automatizaci KeyTalk, díky které je možné automatizovat i Code Signing certifikáty a podepisovat svůj kód za pomocí cloudu, který vám certifikát zpřístupní kdekoliv na světě. Získané ceny svědčí o kvalitě naší práce a vy si můžete být jisti, že jsme tím nejlepším dodavatelem SSL/TLS certifikátů a PKI pro vás a vaši firmu.


Mgr. Petra Salašová
Specialistka pro bezpečnostní SSL certifikáty
Certifikovaný Symantec Sales Expert Plus 
e-mail: petra.salasova(at)zoner.cz