Certifikáty DigiCert budou dostupné v říjnu

Logo certifikační autority DigiCert

(24.9.2018) SSLmarket spustí v říjnu 2018 prodej kompletního portfolia certifikační autority DigiCert. Během tohoto měsíce budou dostupné standardní TLS certifikáty, S/MIME, Code Signing a Code Signing EV a nové certifikáty Secure Site.

CA DigiCert kompletně v nabídce SSLmarketu

Do naší nabídky zařazujeme produkty certifikační autority DigiCert. Od 1.10.2018 by měly být dostupné standardní TLS certifikáty a Code Signing certifikáty včetně EV varianty.

Nabídku během října rozšíříme o tyto produkty:

  • TLS certifikáty DigiCert - DV, OV a EV
  • Certifikáty DigiCert Code Signing a Code Signing EV
  • Nová rodina DigiCert Secure Site jako obdoba řady certifikátů Symantec
  • S/MIME certifikáty
  • Document Signing
  • Ostatní produkty (certifikáty pro IoT)

Během října budou tedy dostupné i dlouho očekávané S/MIME certifikáty.

Nová řada prémiových produktů DigiCert

DigiCert uvádí novou řadu prémiových produktů Secure site, kterou znáte z nabídky CA Symantec. Certifikáty DigiCert Secure Site vychází ze současných certifikátů od CA Symantec, ale postupně je nahradí. Hlavní rozdíl zákazníci poznají v prémiových funkcích, které budou na trh přinášeny exkluzivně právě v této řadě TLS certifikátu. Více informací zveřejní CA DigiCert dne 27.9.

Update nabídky CA GeoTrust

Kromě produktů DigiCert v naší nabídce uvedeme také zcela nové certifikáty GeoTrust. Jedná se o nový DV certifikát s plnohodnotnou podporou SANů a Wildcard DV certifikát rovněž s podporou SANů. Jejich parametry a ceny budou brzy zveřejněny - stačí sledovat stránku s produkty CA GeoTrust.

Věříme, že nové produkty oceníte. Neváhejte se v případě jakýchkoliv dotazů obrátit na zákaznickou podporu.