SSLmarket slaví 10 let!

(07.09.2022) SSLmarket je tu pro vás již 10 let. Při příležitosti tohoto kulatého výročí vám nabízíme možnost získat k jakékoliv objednávce certifikátu tričko. Neváhejte, protože nabídka platí do vyčerpání zásob. Za vaši přízeň vám děkujeme a těšíme se na další roky úspěšné spolupráce!

Oslavte s námi výročí tričkem

Každý náš zákazník může získat k jakékoliv objednávce TLS certifikátu tričko. Velikost si můžete vybrat po dokončení objednávky v kroku poděkování, kde si také můžete zvolit vaši adresu pro doručení.

Na jeden zákaznický účet můžete získat jedno tričko. Trička budeme vyrábět postupně a to své byste měli obdržet do třech týdnů.

Výroční tričko SSLmarket
Výroční tričko SSLmarket.

Vše začalo roku 2012

ZONER a.s. (dříve Zoner software) začal svým zákazníkům prodávat SSL certifikáty už v době, kdy se šifrování na internetu teprve rozvíjelo. Postupem času se však certifikáty staly čím dál více žádaným doplňkem webhostingových služeb. S rostoucí poptávkou se zvyšovala i potřeba automatizace objednávek a nového prodejního kanálu. Proto byl 6.9.2012 spuštěn web SSLmarket.cz nabízející kompletní nabídku certifikačních autorit Symantec, Thawte, GeoTrust a RapidSSL.

Během následující dekády jsme neúnavně vylepšovali funkčnost a uživatelskou přívětivost stránek, přidávali nové produkty a vyvíjeli nástroje pro co nejsnadnější správu certifikátů. Na jaře 2019 jsme provedli redesign webu a nabídku rozšířili o nové produkty CA DigiCert.

Deset let plných úspěchů

Během deseti let online jsme se stali největším prodejcem SSL/TLS certifikátů v Evropě a nejvlivnějším partnerem DigiCertu v regionu. Našim úspěchům jsme věnovali stránku Úspěchy a ocenění SSLmarketu.

Jsme hrdými držiteli všech cen udělovaných DigiCertem. Byli jsme oceněni jak za obchodní úspěchy, tak za inovace a perfektní spolupráci s CA DigiCert. Nejhodnotnějším vyznamenáním v naší sbírce je cena Partner of the Year 2019.

Podmínky získání výročního trička

Naše výroční akce má velice jednoduchá pravidla:

  • Je možné objednat pouze jeden kus trička na zákaznický účet.
  • Tričko je možné získat pouze na základě zaplacené objednávky jakéhokoliv certifikátu.
  • Nabídka platí do vyčerpání zásob, nejdéle však do 30.9.2022.