GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Cenově nejdostupnější Wildcard SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.

 • Zabezpečuje neomezený počet subdomén
 • Neomezená serverová licence domén
 • Vystavení během několika minut
 • Důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • 30 denní garance vrácení peněz
 • Bezplatné přegenerování certifikátu
 • Peněžní záruka $500 000
 • Platnost 1-3 roky
 • GeoTrust Site Seal pečeť
 • Zkušební SSL certifikát na 30 dní ZDARMA
 • Zákaznická podpora v češtině
Objednat

Doporučené použití certifikátu

SSL certifikát doporučujeme používat u projektů, kde je kladen důraz na rychlost získání certifikátu. Nachází své využití především v intranetovém použití, interních systémech nebo na menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.
Pokud je kladen důraz na uživatelskou přístupnost, vyšší garanci, doporučujeme využít EV certifikát (Extended Validation) či některý z OV certifikátů (Organization Validation).

Ceník GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikátu

1 rok 2 roky 3 roky Objednat
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetříte
7 990 Kč
7 990 Kč / $479 / -1568.1%
13 990 Kč
6 995 Kč / $838 / -1569.5%
19 990 Kč
6 663 Kč / $1198 / -1568.6%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetříte
7 990 Kč
7 990 Kč / $479 / -1568.1%
13 990 Kč
6 995 Kč / $838 / -1569.5%
19 990 Kč
6 663 Kč / $1198 / -1568.6%

Rozšíření SAN/UC - cena za 1 subjekt. Ceny uvedené bez DPH.
* Ke každé objednávce GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikátu lze objednat rozšíření SAN/UC pouze v počtu 4.

 • Detail certifikátu
 • Podpora více domén (SAN/UC)
 • Ověření a doba vystavení
 • Platnost a obnova

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti. V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci zobrazena v adresním řádku pomocí ikonky zámečku a písmenka "s" u protokolu http. Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard v adresním řádku prohlížeče
Zobrazení certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard v prohlížeči

Podpora zabezpečení více domén

SSL certifikát nepodporuje technologii SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications), ale umožňuje zabezpečit neomezený počet subdomén a doménu hlavní.

Potřebujete SAN/UC certifikát pro server MS Exchange?

Využíváte ve firmě MS Exchange 2010 nebo Office Communications Server? Ideálním řešením zabezpečení je SSL certifikát podporující více doménových jmen.

Již od 2 990

Více info...

Způsob ověření certifikátu

Proces vystavení SSL certifikátu spočívá v zaslání e-mailové zprávy na předem vybraný e-mail domény ze žádosti o SSL certifikát (admin, administrator, hostmaster, webmaster, postmaster), popřípadě na e-mailovou adresu majitele domény (čerpá se z údajů registrů domén, v případě domény CZ z registru sdružení CZ.NIC). V obdržené e-mailové zprávě stačí pouze odsouhlasit veškeré údaje o žádaném SSL certifikátu a proces ověření je dokončen s následným vystavením SSL certifikátu, který je zaslán na technický kontakt žadatele.

Doba vystavení certifikátu

V případě vložení správného CSR souboru do objednávky a provedení platby on-line (platební kartou) je vystavení SSL certifikátu provedeno automaticky během několika minut.

Upozornění: Před vystavením může výjimečně dojít ke zpoždění, které je nejčastěji způsobeno jedním z těchto důvodů:

 • autorita z bezpečnostních důvodů náhodně provádí kontrolu ověřovaných certifikátů, což může pozdržet vystavení DV certifikátu do doby provedení kontroly pracovníkem autority.
 • doména, pro kterou je certifikát objednán, obsahuje zakázané slovo (např. bank) nebo slovní spojení, případně název chráněný trademarkem (např. Facebook, názvy velkých firem a korporací). V tomto případě může autorita provést dodatečné ověření žadatele, nebo odmítnou objednávku certifikátu.
 • nelze automaticky zjistit e-mail vlastníka domény, který slouží pro zaslání ověřovacího e-mailu autority.

V případě, že certifikát nebude vystaven v uvedené standardní době, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která vám pomůže problém vyřešit.

Platnost certifikátu

SSL certifikát je platný od data, kdy je dokončeno jeho ověření a certifikát je vystaven. Od tohoto data se počítá platnost na daný počet let, který byl zvolen v objednávce SSL certifikátu.

Přegenerování certifikátu (tzv. reissue)

Podle potřeby je možné si nechat certifikát kdykoliv ZDARMA přegenerovat (např. z důvodu smazání privátního klíče). Pro úspěšné přegenerování je nutné dodat nový CSR soubor, který obsahuje totožné údaje jako v původní objednávce.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájit 90 dnů před koncem jeho platnosti. Není nutné se obávat ztráty zbývající doby, po kterou by byl certifikát ještě platný. Obnovenému certifikátu bude toto období přičteno, navíc se nevyužité dny zaokrouhlují na celé měsíce nahoru. Přičtení zbývající doby je možné pouze při objednání obnovy SSL certifikátu a uhrazení min. 17 dnů před expirací.

Zobrazení pečetě certifikátu

Informace o bezpečnosti na www stránkách je možné podpořit zobrazením pečetě, která je generovaná certifikační autoritou GeoTrust. Jedná se o dynamický obrázek, podle kterého uživatel ihned pozná, že stránky jsou zabezpečené SSL certifikátem. Kliknutím na pečeť lze ověřit veškeré informace o certifikační autoritě a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrat jednu ze tří grafických variant pečetě. Využití pečetě na webových stránkách velmi doporučujeme!

Pečeť GeoTrust True Site Seal

Kompletní přehled SSL certifikátů GeoTrust v naší nabídce

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail
QuickSSL Premium Wildcard 6 663 Kč 479 $ DV Ne 10 minut 1-3 KoupitDetail
True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail
True BusinessID Wildcard 9 563 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail